Аквадетрим Віт.Д3 р-н фл.10мл АКВАДЕТРИМ

Код товару: VМ_326

Аквадетрим Віт.Д3 р-н фл.10мл АКВАДЕТРИМ

Код товару:
VМ_326
Виробник:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АКВАДЕТРИМ® ВІТАМІН D3

(AQUADETRIM® VITAMINUM D3)

Склад

діюча речовина: cholecalciferol;

1 мл (приблизно 30 крапель) розчину містить холекальциферолу 15 000 МО (1 крапля містить приблизно 500 МО вітаміну D3);

допоміжні речовини: макроголгліцерол рицинолеат; сахароза; натрію гідрофосфат додекагідрат; кислота лимонна, моногідрат; ароматизатор анісовий; спирт бензиловий; вода очищена.

Лікарська форма

Розчин водний для перорального застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина з анісовим запахом і смаком. Допускається наявність в препараті опалесценції.

Фармакотерапевтична група

Вітаміни. Препарати вітаміну D та його аналогів.

Код АТХ А11С С05.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Вітамін D3 — це активний антирахітичний фактор. Найважливішою функцією вітаміну D є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації і росту скелета.

Вітамін D3 — це природна форма вітаміну D, що утворюється у тварин і людей. Порівняно з вітаміном D2 характеризується активністю, вищою на 25%.

Він необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечнику, нирок і кісткової системи. Відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Концентрація іонів кальцію впливає на ряд важливих біохімічних процесів, що зумовлюють підтримку тонусу мʼязів скелетної мускулатури, беруть участь у проведенні нервового збудження та впливають на згортання крові. Вітамін D3 також бере участь у функціонуванні імунної системи, що впливає на виробництво лімфокінів.

Нестача вітаміну D3 в їжі, послаблення його всмоктування, дефіцит кальцію, а також відсутність експозиції на сонячне світло у період швидкого росту дитини призводять до рахіту, а у дорослих — до остеомаляції, у вагітних жінок — до появи симптомів тетанії і неутворення зубної емалі у немовлят.

Жінкам у період менопаузи, які часто хворіють на остеопороз, у звʼязку з гормональними порушеннями необхідно підвищити дозу вітаміну D3.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Водний розчин вітаміну D3 краще всмоктується, ніж масляний. У недоношених дітей виникає недостатнє утворення і надходження жовчі до кишечнику, що порушує всмоктування вітамінів у вигляді масляних розчинів.

Після перорального застосування холекальциферол абсорбується у тонкому кишечнику.

Розподіл. Проникає крізь плацентарний бар’єр і в грудне молоко.

Метаболізм. Метаболізується у печінці і нирках, перетворюючись в активний метаболіт — кальцитріол, який з’єднується з білком-носієм і транспортується до органів-мішеней (кишечник, кістки, нирки). Період напіврозпаду в крові становить кілька діб і може подовжитись у разі хвороби нирок.

Виведення. Виводиться з сечею і калом.

Вітамін D3 бере участь у регуляції обміну фосфору і кальцію в організмі через 6 годин після прийому препарату.

Після прийому вітаміну D3 вже через 48 годин спостерігається значне підвищення рівня холекальциферолу в сироватці крові.

Клінічні характеристики

Показання

 • Профілактика рахіту;
 • профілактика дефіциту вітаміну D3 у групах високого ризику, які не мають розладів всмоктування;
 • профілактика рахіту у недоношених новонароджених дітей;
 • профілактика дефіциту вітаміну D3 при мальабсорбції;
 • лікування рахіту та остеомаляції;
 • підтримуюче лікування остеопорозу;
 • лікування гіпопаратиреозу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіперкальціємія та/або гіперкальціурія, гіпервітаміноз D, саркоїдоз, ниркова недостатність, нефролітіаз, туберкульоз. Псевдогіпопаратиреоз (потреба у вітаміні D може бути нижча ніж в період нормальної чутливості до вітаміну). Прийом вітаміну D може призвести до ризику передозування. У таких ситуаціях слід застосовувати вітамін D у інших лікарських формах, для того щоб було легше контролювати концентрацію. Препарат протипоказаний пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або сахарозо-ізольмальтозною недостатністю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Протиепілептичні засоби, такі як фенітоїн та фенобарбітал, а також рифампіцин, знижують всмоктування препарату Аквадетрим® Вітамін D3.

Одночасне застосування препарату Аквадетрим® Вітамін D3 з тіазидами підвищує ризик гіперкальціємії.

Одночасне застосування з серцевими глікозидами може посилювати їх токсичну дію (підвищується ризик розвитку серцевих аритмій).

Одночасне застосування препарату Аквадетрим® Вітамін D3 з антацидами, що містять алюміній або магній, може провокувати токсичний вплив алюмінію на кістки та гіпермагніємію у пацієнтів з нирковою недостатністю.

Кетоконазол може знижувати біосинтез і катаболізм 1,25(ОН)2-холекальциферолу.

Одночасне призначення вітаміну D3 з метаболітами або аналогами вітаміну D можливе лише як виняток і тільки з контролем рівня кальцію в сироватці крові (підвищується ризик токсичних ефектів).

Одночасне застосування з лікарськими засобами, що містять високі дози кальцію чи фосфору, підвищують ризик гіперфосфатемії.

Вітамін D може антагонізувати лікарські засоби, що призначаються при гіперкальціємії, такі як кальцитонін, етідронат, памідронат.

Одночасне застосування з препаратами для зниження маси тіла (орлістат) та зниження рівня холестеролу можу знижувати абсорбцію вітаміну D та інших жиророзчинних вітамінів.

Особливості застосування

З обережністю слід застосовувати лікарський засіб іммобілізованим пацієнтам, пацієнтам, що приймають тіазиди, серцеві глікозиди, пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями.

Під час застосування препарату Аквадетрим® Вітамін D3 необхідно враховувати додаткове надходження вітаміну D3 (сумісний прийом інших препаратів, що містять вітамін D). Комбіновану терапію із застосуванням вітаміну D або кальцію слід проводити лише під наглядом лікаря, та з контролем рівня кальцію у сироватці крові та сечі.

Індивідуальне забезпечення визначеної потреби має враховувати всі можливі джерела надходження цього вітаміну.

Надто високі дози препарату Аквадетрим® Вітамін D3, що застосовуються довготривало, або ударні дози можуть бути причиною хронічного гіпервітамінозу D3.

Визначення добової потреби дитини у вітаміні D і способу його застосування слід встановлювати індивідуально і кожен раз піддавати верифікації під час періодичних досліджень, особливо у перші місяці життя.

Слід з особливою обережністю застосовувати лікарський засіб немовлятам, що народилися з маленьким переднім тімʼячком.

Не приймати одночасно препарат Аквадетрим® Вітамін D3 з високими дозами кальцію.

Під час лікування препаратом рекомендується контроль рівня кальцію, фосфатів і цукру у сироватці крові та в сечі.

Необхідно з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з порушеною функцією нирок. Довготривалий прийом препарату потребує контролю функції нирок за рівнем креатиніну в сироватці крові.

З обережністю слід застосовувати препарат вагітним та жінкам, які годують груддю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю вітамін D повинен надходити до організму в необхідній кількості. Слід контролювати за надходження вітаміну D до організму.

Добові дози до 500 МО вітаміну D. Ризики при застосуванні вітаміну D у вказаному діапазоні доз невідомі. Слід уникати довготривалого передозування вітаміном D через можливий розвиток гіперкальціємії.

Добові дози понад 500 МО вітаміну D. Аквадетрим® Вітамін D3 слід застосовувати у період вагітності лише у разі нагальної потреби у строго рекомендованому дозуванні. Необхідно уникати довготривалого передозування вітаміном D через можливий розвиток гіперкальціємії, що призводить до вад фізичного та розумового розвитку плода, стенозу аорти і ретинопатії у дітей.

Вітамін D та його метаболіти проникають у грудне молоко. Даних щодо можливого передозування немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Немає повідомлень, що лікарський засіб впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами рекомендується дотримуватися особливої обережності, враховуючи можливість розвитку небажаних реакцій з боку нервової системи.

Спосіб застосування та дози

Застосувати перорально.

Профілактика рахіту: рекомендована доза становить 1 краплю (близько 500 МО вітаміну D3) на добу.

Профілактика дефіциту вітаміну D3 у пацієнтів груп високого ризику, які не мають розладів всмоктування: рекомендована доза становить 1 краплю (близько 500 МО вітаміну D3) на добу.

Підтримуюче лікування остеопорозу: рекомендована доза становить 2 краплі (близько 1000 МО вітаміну D3) на добу.

Профілактика рахіту у недоношених новонароджених дітей: дозу визначає лікар. Загальна рекомендована доза становить 2 краплі (близько 1000 МО вітаміну D3) на добу.

Профілактика дефіциту вітаміну D3 при мальабсорбції: дозу визначає індивідуально лікар. Загальна рекомендована доза становить 6–10 крапель (близько 3000–5000 МО вітаміну D3) крапель на добу.

Лікування рахіту та остеомаляції: доза визначається індивідуально лікарем залежно від перебігу та тяжкості захворювання. Загальна рекомендована доза лікування дефіциту вітаміну D3 для немовлят та дітей становить становить 2–10 крапель (близько 1000–5000 МО вітаміну D3) на добу. Дозу у разі лікування дефіциту вітаміну D3 визначає лікар індивідуально, залежно від перебігу і тяжкості захворювання.

Лікування гіпопаратиреозу: рекомендована доза залежить від рівня кальцію сироватки крові та становить 20–40 крапель (близько 10000–20000 МО вітаміну D3) на добу. Якщо необхідний прийом більш високих доз холекальциферолу слід застосовувати лікарські засоби у більшому дозуванні.

Під час довготривалого лікування препаратом Аквадетрим® Вітамін D3 необхідно регулярно контролювати рівень креатиніну у крові та рівень кальцію у сироватці крові і сечі. При необхідності дозу слід відкоригувати залежно від концентрації кальцію у сироватці крові.

Тривалість та спосіб застосування.

Дітям призначають Аквадетрим® Вітамін D3 з метою профілактики рахіту, починаючи з другого тижня життя до кінця 1 року життя. Протягом другого року життя може виникнути необхідність у подальшому застосуванні препарату Аквадетрим® Вітамін D3, особливо у зимовий час.

Маленьким дітям краплі давати у чайній ложці води, молока або дитячого харчування. Якщо краплі додавати у пляшечку з харчуванням або тарілку, необхідно впевнитися у повному споживанні їжі, в іншому випадку не можна гарантувати прийому всієї дози препарату. Препарат додавати у їжу одразу перед її вживанням.

Дорослим та дітям старшого віку приймати препарат у ложці з рідиною.

Тривалість лікування залежить від перебігу і тяжкості захворювання і визначається лікарем індивідуально. Лікування рахіту та остеомаляції, викликаних дефіцитом вітаміну D3, триває протягом 1 року.

1 крапля містить 500 МО вітаміну D3. Щоб точно відміряти дозу препарату, потрібно під час накапування тримати пляшечку під кутом 45°.

При застосуванні доз понад 1000 МО вітаміну D3 на добу, а також при безперервному прийомі препарату слід контролювати рівень кальцію в сироватці крові.

Діти.

Застосовують дітям з другого тижня життя.

Передозування

Вітамін D3 регулює метаболізм кальцію та фосфатів, після передозування виникають гіперкальціємія, гіперкальціурія, ниркові кальцинати та пошкодження кісток, а також зміни з боку серцево-судинної системи. Гіперкальціємія виникає після застосування 50000–100000 МО вітаміну D3 на день.

При передозуванні можуть розвиватися такі ефекти: мʼязова слабкість, втрата апетиту, нудота, блювання, запор, полідипсія, поліурія, сонливість, фоточутливість, панкреатит, ринорея, гіпертермія, зниження лібідо, кон’юнктивіт, гіперхолестиренемія, підвищення активності трансаміназ, артеріальна гіпертензія, серцева аритмія та уремія. Частими симптомами є: біль у м’язах і суглобах, головний біль, втрата маси тіла. Розвивається порушення функції нирок із альбумінурією, еритроцитурією та поліурією, підвищеною втратою калію, гіпостенурією, ніктурією та підвищенням тиску крові середнього ступеня.

У тяжких випадках можливе помутніння рогівки, рідше — набряк сосочка зорового нерва, запалення райдужної оболонки аж до розвитку катаракти.

Можуть утворитися конкременти у нирках, вапнування у м’яких тканинах, таких як кровоносні судини, серце, легені та шкіра.

Рідко розвивається холестатична жовтяниця.

Лікування. Передозування потребує лікування гіперкальціємії. Необхідно припинити прийом препарату. Залежно від ступеня гіперкальціємії рекомендується дієта з низьким вмістом кальцію або без кальцію, вживання великої кількості рідини, форсований діурез, індукований введенням фуросеміду, а також прийом глюкокортикоїдів і кальцитоніну.

При нормальній функції нирок рівень кальцію достовірно знижується під час введення інфузійного розчину натрію хлориду (3–6 літрів протягом 24 годин) з додаванням фуросеміду, у деяких випадках також слід застосовувати 15 мг/кг маси тіла/годину натрію едетату, постійно контролюючи рівень кальцію та ЕКГ. При олігоанурії, навпаки, гемодіаліз є необхідним. Специфічного антидоту немає.

Побічні реакції

Як правило, не спостерігаються при прийомі у рекомендованих дозах.

У разі індивідуальної підвищеної чутливості до препарату Аквадетрим® Вітамін D3, що відзначається рідко, або у результаті застосування надто високих доз протягом довготривалого періоду може проявитися гіпервітаміноз D.

З боку серцево-судинної системи. Аритмія, гіпертензія.

З боку травного тракту. Втрата апетиту, нудота, блювання, запор, сухість у ротовій порожнині, метеоризм, абдомінальний біль, діарея, диспепсія.

З боку нервової системи. Головний біль, сонливість, порушення психіки, депресії.

З боку сечовидільної системи. Підвищення рівня кальцію в крові і/або в сечі, сечокам’яна хвороба та кальцифікація тканин, уремія, поліурія.

Порушення з боку шкіри. Реакції гіперчутливості, у тому числі кропив’янка, висипання, свербіж.

З боку скелетно-м’язової системи. Міалгія, артралгія, мʼязова слабкість.

З боку органів зору. Конʼюнктивіт, фоточутливість.

З боку обміну речовин. Гіперхолестеринемія, втрата маси тіла, полідипсія, посилене потовиділення, панкреатит.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення активності амінотрансфераз.

З боку психіки: зниження лібідо.

Також надходили повідомлення про виникнення ринореї, гіпертермії, сухості у роті.

У звʼязку з вмістом бензилового спирту (15 мг/мл) препарат може викликати анафілактоїдні реакції.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Після відкриття флакона зберігати з щільно закритою кришкою протягом 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці з метою захисту від світла.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка


По 10 мл у флаконах з темного скла з крапельним дозатором і кришкою, що загвинчується з гарантійним кільцем. По 1 флакону в картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Медана Фарма Акціонерне Товариство/

Medana Pharma Spolka Akcyjna.

Місцезнаходження виробника та адреса його місця провадження діяльності

вул. Польської Організації Військовoї 57, 98–200 Сєрадз, Польща /

57, Polskiej Organizacji Wojskowej Str., 98–200 Sieradz, Poland.

Аптека 67 - Віталюкс

Київ, вул. Велика Васильківська, 72 (ТЦ "Олімпійський"), НУЛЬОВИЙ ПОВЕРХ
10:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 81 - Віталюкс

Київ, пр-т Голосіївський, 15
05:00 - 23:00
Упаковка

Аптека 72 - Віталюкс

Київ, вул. Бальзака, 2
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 1 - Аптекар

Київ, вул. Радунська, 5А
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 64 - Віталюкс

Київ, вул. Ахматової Анни, 9/18
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 102 - Віталюкс

Київ, Кловський спуск, 14/24
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 5 - Аптекар

Київ, вул. Радунська, 13-А
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 8 - Аптекар

Київ, вул. Шолом-Алейхема, 4
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 122 - Аптекарь

Київ, вул. Щусєва 27/4
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 14 - Аптекар

Київ, вул. Гната Юри, 7
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 127 - Аптекар

Київ, вул. Жилянська, 69/71
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 86 - Віталюкс

Київ, вул. Воскресенська, 12В
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 87 - Віталюкс

Київ, вул. Ревуцького, 9
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 60 - Віталюкс

Київ, вул. Харченка 31
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 89 - Віталюкс

Київ, вул. Тимошенко 18
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 39 - Аптекар

Київ, вул. Миколи Лаврухіна, 4
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 12 - Аптекар

Київ, вул. Академіка Білецького, 1/3
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека №120- Аптекарь

Київ, вул.Гната Юри
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 123 - Аптекарь

Київ, вул.Велика Васильківська, 47
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 65 - Віталюкс

Київ, Столичне шосе, 103, ТЦ Атмосфера
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 76 - Віталюкс

Київ, вул. Миколайчука, 7А
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 83 - Віталюкс

Київ, вул. Павлівськая, 17
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 38 - Аптекар

Київ, вул. Лариси Руденко, 11Б
08:00 - 22:00
Упаковка

Аптека 96 - Аптекар

Київ, вул. Преображенська, 8Б
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 98 - Аптекар

Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 40
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 53 - Аптекар

Київ, проспект С. Бандери, 26В
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 104 - Аптекарь

Київ, вул. Яблунева, 13А
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека №А099 Київська обл., м.Київ, вул.Петра Вершигори, 1

Киев, 1
Упаковка

Аптека 71 - Віталюкс

Київ, вул. Ломоносова 58А
05:00 - 23:00
Упаковка

Аптека 68 - Віталюкс

Київ, вул. Якуба Коласа, 15
08:00 - 22:00
Упаковка

Аптека 80 - Віталюкс

Київ, вул. Велика Окружна, 4
09:00 - 21:00
Упаковка
Думка експерта
[
 {
  "eo_id": "2595921360668592111",
  "e_id": "2519732457662580440",
  "eo_text_ua": "
Аквадетрим Віт. Д3 р-р фл.10 мл
Аквадетрим - це препарат вітаміну D3. Особливістю ліків є те, що холікальціферол представлений у вигляді водного розчину. У порівнянні з масляною, водна форма препарату обумовлює його переваги:

 • більш повне всмоктування (в 5 разів вище), причому рівень біодоступності не залежить від ступеня зрілості ШКТ (у дітей) і супутніх патологій травної системи;
 • пролонгований ефект - ≥3 місяців в порівнянні з ≤ до 1 1,5 місяця;
 • висока активність - терапевтичний ефект настає через 1 тиждень після застосування;
 • зручна форма для використання (особливо у маленьких дітей) і дозування.

Міцеліровані (водорозчинні) форми вітаміну D в Аквадетриму забезпечують всмоктування нутриєнту незалежно від захворювань шлунково-кишкового тракту, дієти і біосинтезу жовчних кислот.
Показанням до застосування Аквадетрим є дефіцит вітаміну і обумовлені цим патології:

 • атеросклероз;
 • ІХС (ішемія);
 • ожиріння;
 • цукровий діабет;
 • зниження пам'яті та уваги;
 • ГРЗ;
 • туберкульоз;
 • злоякісні патології та ін.

Недостатність вітаміну D, особливо в дитячому і підлітковому віці, викликає більш ранній початок цих патологій і тяжчий їх перебіг.
В результаті клінічних досліджень була встановлена ​​висока ефективність і безпека Аквадетриму при компенсації дефіциту вітаміну D у дітей до 3 років. Його застосування значимо знижує ризик розвитку:

 • ГРЗ / ГРВІ у дітей в період адаптації до школи і дитячого садка, а також в сезонні пандемії;
 • алергічних реакцій;
 • СOVID-19 і ін.

У дорослих встановлено протипухлинний ефект VD. Він є стимулятором протипухлинного імунітету, який компенсує імунодефіцитні стани, що сприяють метастазування естрогензалежних пухлин:

 • молочної залози;
 • матки;
 • яєчників;
 • товстого кишечника.

Також висока роль нутрієнту в профілактиці залізодефіцитної анемії і остеопорозу у жінок в період менопаузи.
", "eo_text_ru": "
Аквадетрим Вит. Д3 р-р фл.10 мл
Аквадетрим – это препарат витамина D3. Особенностью лекарства является то, что холикальциферол представлен в виде водного раствора. В сравнении с масляной, водная форма препарата обуславливает его преимущества:

 • более полное всасывание (в 5 раз выше), причем уровень биодоступности не зависит от степени зрелости ЖКТ (у детей) и сопутствующих патологий пищеварительной системы;
 • пролонгированный эффект – ≥3 месяцев по сравнению с ≤ до 1– 1,5 месяца;
 • высокая активность – терапевтический эффект наступает через 1 неделю после применения;
 • удобная форма для использования (особенно у маленьких детей) и дозировка.

Мицеллированные (водорастворимые) формы витамина D в Аквадетриме обеспечивают всасывание нутриента независимо от заболеваний желудочно-кишечного тракта, диеты и биосинтеза желчных кислот.
Показанием к применению Аквадетрим является дефицит витамина и обусловленные этим патологии:

 • атеросклероз;
 • ИБС (ишемия);
 • ожирение;
 • сахарный диабет;
 • снижение памяти и внимания;
 • ОРЗ;
 • туберкулез;
 • злокачественные патологии и др.

Недостаточность витамина D, особенно в детском и подростковом возрасте, вызывает более раннее начало этих патологий и более тяжелое их течение.
В результате клинических исследований была установлена высокая эффективность и безопасность Аквадетрима при компенсации дефицита витамина D у детей до 3 лет. Его применение значимо снижает риск развития:

 • ОРЗ/ОРВИ у детей в период адаптации к школе и детскому саду, а также в сезонные пандемии;
 • аллергических реакций;
 • СOVID-19 и др.

У взрослых установлен противоопухолевый эффект VD. Он является стимулятором противоопухолевого иммунитета, который компенсирует иммунодефицитные состояния, способствующие метастазированию эстрогензависимых опухолей:

 • молочной железы;
 • матки;
 • яичников;
 • толстого кишечника.

Также высока роль нутриента в профилактике железодефицитной анемии и остеопороза у женщин в менопаузальный период.

", "files": null, "cdate": "2021-06-14 16:43:31.769", "uid": "2466209934727972021", "editor_id": null, "editor_date": null, "id": "2595921360668592111", "filelist": null } ]
Лобанов Андрій Ігорович
Провізор
"
Аквадетрим Вит. Д3 р-р фл.10 мл
Аквадетрим – это препарат витамина D3. Особенностью лекарства является то, что холикальциферол представлен в виде водного раствора. В сравнении с масляной, водная форма препарата обуславливает его преимущества:

 • более полное всасывание (в 5 раз выше), причем уровень биодоступности не зависит от степени зрелости ЖКТ (у детей) и сопутствующих патологий пищеварительной системы;
 • пролонгированный эффект – ≥3 месяцев по сравнению с ≤ до 1– 1,5 месяца;
 • высокая активность – терапевтический эффект наступает через 1 неделю после применения;
 • удобная форма для использования (особенно у маленьких детей) и дозировка.

Мицеллированные (водорастворимые) формы витамина D в Аквадетриме обеспечивают всасывание нутриента независимо от заболеваний желудочно-кишечного тракта, диеты и биосинтеза желчных кислот.
Показанием к применению Аквадетрим является дефицит витамина и обусловленные этим патологии:

 • атеросклероз;
 • ИБС (ишемия);
 • ожирение;
 • сахарный диабет;
 • снижение памяти и внимания;
 • ОРЗ;
 • туберкулез;
 • злокачественные патологии и др.

Недостаточность витамина D, особенно в детском и подростковом возрасте, вызывает более раннее начало этих патологий и более тяжелое их течение.
В результате клинических исследований была установлена высокая эффективность и безопасность Аквадетрима при компенсации дефицита витамина D у детей до 3 лет. Его применение значимо снижает риск развития:

 • ОРЗ/ОРВИ у детей в период адаптации к школе и детскому саду, а также в сезонные пандемии;
 • аллергических реакций;
 • СOVID-19 и др.

У взрослых установлен противоопухолевый эффект VD. Он является стимулятором противоопухолевого иммунитета, который компенсирует иммунодефицитные состояния, способствующие метастазированию эстрогензависимых опухолей:

 • молочной железы;
 • матки;
 • яичников;
 • толстого кишечника.

Также высока роль нутриента в профилактике железодефицитной анемии и остеопороза у женщин в менопаузальный период.

"
"
Аквадетрим Віт. Д3 р-р фл.10 мл
Аквадетрим - це препарат вітаміну D3. Особливістю ліків є те, що холікальціферол представлений у вигляді водного розчину. У порівнянні з масляною, водна форма препарату обумовлює його переваги:

 • більш повне всмоктування (в 5 разів вище), причому рівень біодоступності не залежить від ступеня зрілості ШКТ (у дітей) і супутніх патологій травної системи;
 • пролонгований ефект - ≥3 місяців в порівнянні з ≤ до 1 1,5 місяця;
 • висока активність - терапевтичний ефект настає через 1 тиждень після застосування;
 • зручна форма для використання (особливо у маленьких дітей) і дозування.

Міцеліровані (водорозчинні) форми вітаміну D в Аквадетриму забезпечують всмоктування нутриєнту незалежно від захворювань шлунково-кишкового тракту, дієти і біосинтезу жовчних кислот.
Показанням до застосування Аквадетрим є дефіцит вітаміну і обумовлені цим патології:

 • атеросклероз;
 • ІХС (ішемія);
 • ожиріння;
 • цукровий діабет;
 • зниження пам'яті та уваги;
 • ГРЗ;
 • туберкульоз;
 • злоякісні патології та ін.

Недостатність вітаміну D, особливо в дитячому і підлітковому віці, викликає більш ранній початок цих патологій і тяжчий їх перебіг.
В результаті клінічних досліджень була встановлена ​​висока ефективність і безпека Аквадетриму при компенсації дефіциту вітаміну D у дітей до 3 років. Його застосування значимо знижує ризик розвитку:

 • ГРЗ / ГРВІ у дітей в період адаптації до школи і дитячого садка, а також в сезонні пандемії;
 • алергічних реакцій;
 • СOVID-19 і ін.

У дорослих встановлено протипухлинний ефект VD. Він є стимулятором протипухлинного імунітету, який компенсує імунодефіцитні стани, що сприяють метастазування естрогензалежних пухлин:

 • молочної залози;
 • матки;
 • яєчників;
 • товстого кишечника.

Також висока роль нутрієнту в профілактиці залізодефіцитної анемії і остеопорозу у жінок в період менопаузи.
"
Аквадетрим Віт. Д3 р-р фл.10 мл
Аквадетрим - це препарат вітаміну D3. Особливістю ліків є те, що холікальціферол представлений у вигляді водного розчину. У порівнянні з масляною, водна форма препарату обумовлює його переваги:

 • більш повне всмоктування (в 5 разів вище), причому рівень біодоступності не залежить від ступеня зрілості ШКТ (у дітей) і супутніх патологій травної системи;
 • пролонгований ефект - ≥3 місяців в порівнянні з ≤ до 1 1,5 місяця;
 • висока активність - терапевтичний ефект настає через 1 тиждень після застосування;
 • зручна форма для використання (особливо у маленьких дітей) і дозування.

Міцеліровані (водорозчинні) форми вітаміну D в Аквадетриму забезпечують всмоктування нутриєнту незалежно від захворювань шлунково-кишкового тракту, дієти і біосинтезу жовчних кислот.
Показанням до застосування Аквадетрим є дефіцит вітаміну і обумовлені цим патології:

 • атеросклероз;
 • ІХС (ішемія);
 • ожиріння;
 • цукровий діабет;
 • зниження пам'яті та уваги;
 • ГРЗ;
 • туберкульоз;
 • злоякісні патології та ін.

Недостатність вітаміну D, особливо в дитячому і підлітковому віці, викликає більш ранній початок цих патологій і тяжчий їх перебіг.
В результаті клінічних досліджень була встановлена ​​висока ефективність і безпека Аквадетриму при компенсації дефіциту вітаміну D у дітей до 3 років. Його застосування значимо знижує ризик розвитку:

 • ГРЗ / ГРВІ у дітей в період адаптації до школи і дитячого садка, а також в сезонні пандемії;
 • алергічних реакцій;
 • СOVID-19 і ін.

У дорослих встановлено протипухлинний ефект VD. Він є стимулятором протипухлинного імунітету, який компенсує імунодефіцитні стани, що сприяють метастазування естрогензалежних пухлин:

 • молочної залози;
 • матки;
 • яєчників;
 • товстого кишечника.

Також висока роль нутрієнту в профілактиці залізодефіцитної анемії і остеопорозу у жінок в період менопаузи.