Алокін-Альфа ліоф.д / р-ну д / ін.1мг амп.№3 Біофарма

Код товару: V79319

Алокін-Альфа ліоф.д / р-ну д / ін.1мг амп.№3 Біофарма

Код товару:
V79319
Виробник:
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
Алокін-Альфа ліоф.д/р-ну д/ін.1мг амп.№3

Склад
діюча речовина: алоферон;

1 ампула або флакон містить алоферону 1 мг.

Лікарська форма
білого кольору гігроскопічний порошок або пориста маса без запаху.

Фармакотерапевтична група
Імуностимулятори. Код АТХ L03A X.

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка.

Алоферон – це олігопептид. Алоферон є ефективним індуктором синтезу ендогенних альфа- і гамма-інтерферонів та активатором системи природних кілерів. Засіб стимулює розпізнавання і лізис дефектних клітин цитотоксичними лімфоцитами. У ході експериментів виявлено високу ефективність препарату щодо інфекцій, спричинених вірусами грипу А і В, гепатиту В, герпесу та папіломи людини. Алоферон не спричиняє загальної токсичності, алергічних реакцій, не чинить мутагенної, канцерогенної та ембріотоксичної дії, не впливає на репродуктивну функцію.

Фармакокінетика.

Після проникнення у системний кровотік взаємодіє з імунокомпетентними клітинами, після чого виявлення алоферону утруднене внаслідок значної структурної подібності його метаболітів до білків сироватки крові. Підвищення рівня інтерферону спостерігається через 2 години після введення препарату і зберігається на високому рівні (у 2 ̶ 2,5 раза вище звичайного фонового) протягом 6 - 8 годин з поверненням початкових значень до кінця доби. Підвищена функціональна активність природних кілерів спостерігається протягом 7 днів після введення препарату.

Показання
У складі комплексної терапії,

хронічного рецидивуючого герпесу І ̶ ІІ типу,

гострого вірусного гепатиту В (легкого та середнього ступенів тяжкості).

Хронічна папіломавірусна інфекція, спричинена онкогенними вірусами папіломи людини.

Протипоказання
Підвищена чутливість до препарату. Аутоімунні захворювання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії
Несумісність з іншими препаратами малоймовірна, однак слід з обережністю призначати одночасно з імуномодуляторами. При лікуванні хронічного рецидивуючого генітального герпесу можна призначати в комбінації з ацикловіром і його похідними (препарати мають різні механізми дії і доповнюють один одного в лікуванні вірусної інфекції). При гострому гепатиті В препарат призначається на фоні загальноприйнятої базисної терапії.

Особливості щодо застосування
Лікування рекомендується розпочинати при появі перших ознак захворювання, при гепатиті В – не пізніше 7-го дня від початку появи симптомів жовтяниці.

При гострому гепатиті В препарат призначати при проведенні загальноприйнятої базисної терапії.

При лікуванні хронічного рецидивуючого генітального герпесу можна призначати у комбінації з противірусними препаратами.

Як монотерапію рекомендується застосовувати для лікування папіломавірусної інфекції, спричиненої онкогенними типами вірусу, при відсутності клінічних і субклінічних уражень шийки матки і аногенітальної ділянки.

У складі комплексної терапії застосувують для лікування клінічних і субклінічних форм уражень шийки матки і аногенітальної ділянки папіломавірусною інфекцією, спричиненою онкогенними типами вірусу.

Застосування у період вагітності або годування груддю
У період вагітності або годування груддю препарат протипоказаний.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
Під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або занятті з іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій, оскільки у деяких пацієнтів можливе виникнення запаморочення.

Спосіб застосування та дози
Препарат вводити підшкірно. Для приготування розчину для ін'єкцій як розчинник застосовувати

0,9 % розчин натрію хлориду. При підшкірному введенні препарату використовувати 1 мл

розчинника.

Герпетична інфекція.

Стандартний курс лікування рецидивуючої герпетичної інфекції включає ін'єкції препарату у дозі 1 мг підшкірно через день, усього 3 ін'єкції на курс. У разі недостатньої ефективності та за умови відсутності виражених побічних ефектів при наступному рецидиві рекомендується призначати ін'єкції у дозуванні 1 мг через день, усього 6 ̶ 9 ін'єкцій на курс.

Гепатит.

При лікуванні гострого гепатиту В легкого та середнього ступенів тяжкості препарат вводити після підтвердження діагнозу у дозі 1 мг 3 рази на тиждень протягом 3 тижнів (усього 9 ін'єкцій).

Хронічна папіломавірусна інфекція, спричинена онкогенними вірусами папіломи людини.

Стандартний курс лікування інфекцій, спричинених онкогенними типами вірусу папіломи людини, включає ін’єкції препарату у дозі 1 мг через день, усього на курс 6 ін'єкцій.

Діти
Дітям препарат протипоказаний.

Передозування
Випадки передозування препарату невідомі.

Побічні ефекти
Алергічні реакції, включаючи висипи; слабкість, запаморочення, утворення нових елементів висипки (при герпетичній інфекції), зміни в місці введення.

У клінічних дослідженнях описаний випадок грипоподібного синдрому при застосуванні препарату. Додатково, були описані реакції на введення препарату у вигляді незначної нудоти та нездужання, що минули самостійно протягом 2-3 годин.

Термін придатності
2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 8 °С. Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка
Для виробника ПрАТ “БІОФАРМА”, Україна, м. Київ:

3 ампули з ліофілізатом у касетній контурній чарунковій упаковці. По 1 касетній контурній чарунковій упаковці у пачці з картону з маркуванням українською мовою.

Для виробника ТОВ “ФЗ “БІОФАРМА”, Україна, Київська обл., м. Біла Церква:

3 ампули з ліофілізатом у касетній контурній чарунковій упаковці. По 1 касетній контурній чарунковій упаковці у пачці з картону з маркуванням українською мовою;

3 флакони з ліофілізатом у касетній контурній чарунковій упаковці. По 1 касетній контурній чарунковій упаковці у пачці з картону з маркуванням українською мовою.

Для виробника ДП «ЕНЗИМ» Україна, Вінницька обл., м. Ладижин:

3 флакони з ліофілізатом у касетній контурній чарунковій упаковці. По 1 касетній контурній чарунковій упаковці у пачці з картону з маркуванням українською мовою.

Категорія відпуску
За рецептом.

Виробник
ПрАТ «Біофарма» або

ТОВ ФЗ «Біофарма»

або

ДП «ЕНЗИМ»

Місцезнаходження виробників та адреси місця провадження їх діяльності.

ПрАТ «Біофарма» Україна, 03680, м. Київ, вул. Миколи Амосова, будинок 9.

ТОВ ФЗ «Біофарма» Україна, 09100, Київська обл., місто Біла Церква, вулиця Київська, будинок 37.

ДП «ЕНЗИМ» Україна, 24321, Вінницька обл., місто Ладижин, вулиця Хлібозаводська, будинок 2




Інформація відсутня
Думка експерта
[
  {
    "eo_id": "2549600518418728938",
    "e_id": "2519732457662580440",
    "eo_text_ua": "
Алокін-Альфа ліоф.д / р-ра д / ін.1мг амп.№3 Біофарма

Ампули Алокін-Альфа містять порошок. До складу цього порошку входить основний активний компонент - алоферон, який є олігопептидом (цітокіноподобним пептидом) і має імуностимулюючу дію. Ампули використовують для приготування розчинів, які потім вводять підшкірно.
Виробник стверджує, що препарат здатний індукувати синтез інтерферону і активувати макрофагальні субпопуляції лімфоцитів. При проведенні клінічних випробувань було виявлено активність препарату проти:
  1. вірусу грипу типу А і В;
  2. парентерального вірусного гепатиту В;
  3. вірусу папіломи людини, в тому числі і онкогенних штамів;
  4. вірусу простого герпесу лабіального і генітального типу;
  5. цитомегаловірусу;
  6. вітрянки і оперізуючого лишаю.

За час проведення клінічних досліджень побічних і алергічних впливів на організм виявлено не було. Ліки не роблять онкогенної, мутагенної та ембріотоксичної дії, а також не впливає на репродуктивну функцію.
Вміст ампули розводять фізіологічним розчином до однорідності і вводять підшкірно. Після чого Алокін проникає в кровотік і починає активно взаємодіяти з імунокомпетентними клітинами людини. Його зв'язок з лімфоцитами ускладнює оцінку концентрації компонентів в плазмі крові і визначення шляху метаболізму.
Про ефективність препарату можна судити з підйому ендогенного інтерферону в 2-3 рази вище норми через 2 години після введення. Стимульовані імунокомпетентні клітини зберігають свою активність протягом 7-8 днів.
Препарат досить ефективний за умови початку терапії з появою перших клінічних ознак, але не пізніше ніж через 1 тиждень від початку захворювання.
При терапії часто рецидивуючих і ускладнених вірусних інфекцій рекомендовано комбінувати внутрішньошкірну ін'єкцію Алокін-Альфа з іншими противірусними препаратами. Є протипоказання в застосуванні при вагітності або годуванні дитини грудьми.
Курс лікування складається з трьох ін'єкцій, які виконуються через один день. При більш важких формах і ускладнених інфекціях допустимо збільшення кількості внутрішньошкірних ін'єкцій до 6-9 за курс. Рекомендується проводити оцінку ефективності терапії.

", "eo_text_ru": "
Алокин-Альфа лиоф.д/р-ра д/ин.1мг амп.№3 Биофарма

Ампулы Алокин-Альфа содержат порошок. В состав этого порошка входит основной активный компонент – алоферон, который является олигопептидом (цитокиноподобным пептидом) и обладает иммуностимулирующим действием. Ампулы используют для приготовления растворов, которые затем вводят подкожно.
Производитель утверждает, что препарат способен индуцировать синтез интерферона и активировать макрофагальные субпопуляции лимфоцитов. При проведении клинических испытаний было выявлена активность препарата против:
  1. вируса гриппа типа А и В;
  2. парентерального вирусного гепатита В;
  3. вируса папилломы человека, в том числе и онкогенных штаммов;
  4. вируса простого герпеса лабиального и генитального типа;
  5. цитомегаловируса;
  6. ветрянки и опоясывающего лишая.
За время проведения клинических исследований побочных и аллергических воздействий на организм выявлено не было. Лекарство не оказывает онкогенного, мутагенного и эмбриотоксического действия, а также не влияет на репродуктивную функцию.
Содержимое ампулы разводят физиологическим раствором до однородности и вводят подкожно. После чего Алокин проникает в кровоток и начинает активно взаимодействовать с иммунокомпетентными клетками человека. Его связь с лимфоцитами усложняет оценку концентрации компонентов в плазме крови и определение пути метаболизма.
Об эффективности препарата можно судить по подъему эндогенного интерферона в 2-3 раза выше нормы через 2 часа после введения. Стимулированные иммунокомпетентные клетки сохраняют свою активность на протяжении 7-8 дней.
Препарат достаточно эффективен при условии начала терапии с появлением первых клинических признаков, но не позднее чем через 1 неделю от начала заболевания.
При терапии часто рецидивирующих и осложненных вирусных инфекций рекомендовано комбинировать внутрикожную инъекцию Алокина-Альфа с другими противовирусными препаратами. Имеются противопоказания в применении при беременности или кормлении ребенка грудью.
Курс лечения состоит из трех инъекций, которые выполняются через один день. При более тяжелых формах и осложненных инфекциях допустимо увеличение количества внутрикожных инъекций до 6-9 за курс. Рекомендуется проводить оценку эффективности терапии.
", "files": null, "cdate": "2021-04-11 15:51:56.092", "uid": "2537126050500969933", "editor_id": null, "editor_date": null, "id": "2549600518418728938", "filelist": null } ]
Лобанов Андрій Ігорович
Провізор
"
Алокин-Альфа лиоф.д/р-ра д/ин.1мг амп.№3 Биофарма

Ампулы Алокин-Альфа содержат порошок. В состав этого порошка входит основной активный компонент – алоферон, который является олигопептидом (цитокиноподобным пептидом) и обладает иммуностимулирующим действием. Ампулы используют для приготовления растворов, которые затем вводят подкожно.
Производитель утверждает, что препарат способен индуцировать синтез интерферона и активировать макрофагальные субпопуляции лимфоцитов. При проведении клинических испытаний было выявлена активность препарата против:
  1. вируса гриппа типа А и В;
  2. парентерального вирусного гепатита В;
  3. вируса папилломы человека, в том числе и онкогенных штаммов;
  4. вируса простого герпеса лабиального и генитального типа;
  5. цитомегаловируса;
  6. ветрянки и опоясывающего лишая.
За время проведения клинических исследований побочных и аллергических воздействий на организм выявлено не было. Лекарство не оказывает онкогенного, мутагенного и эмбриотоксического действия, а также не влияет на репродуктивную функцию.
Содержимое ампулы разводят физиологическим раствором до однородности и вводят подкожно. После чего Алокин проникает в кровоток и начинает активно взаимодействовать с иммунокомпетентными клетками человека. Его связь с лимфоцитами усложняет оценку концентрации компонентов в плазме крови и определение пути метаболизма.
Об эффективности препарата можно судить по подъему эндогенного интерферона в 2-3 раза выше нормы через 2 часа после введения. Стимулированные иммунокомпетентные клетки сохраняют свою активность на протяжении 7-8 дней.
Препарат достаточно эффективен при условии начала терапии с появлением первых клинических признаков, но не позднее чем через 1 неделю от начала заболевания.
При терапии часто рецидивирующих и осложненных вирусных инфекций рекомендовано комбинировать внутрикожную инъекцию Алокина-Альфа с другими противовирусными препаратами. Имеются противопоказания в применении при беременности или кормлении ребенка грудью.
Курс лечения состоит из трех инъекций, которые выполняются через один день. При более тяжелых формах и осложненных инфекциях допустимо увеличение количества внутрикожных инъекций до 6-9 за курс. Рекомендуется проводить оценку эффективности терапии.
"
"
Алокін-Альфа ліоф.д / р-ра д / ін.1мг амп.№3 Біофарма

Ампули Алокін-Альфа містять порошок. До складу цього порошку входить основний активний компонент - алоферон, який є олігопептидом (цітокіноподобним пептидом) і має імуностимулюючу дію. Ампули використовують для приготування розчинів, які потім вводять підшкірно.
Виробник стверджує, що препарат здатний індукувати синтез інтерферону і активувати макрофагальні субпопуляції лімфоцитів. При проведенні клінічних випробувань було виявлено активність препарату проти:
  1. вірусу грипу типу А і В;
  2. парентерального вірусного гепатиту В;
  3. вірусу папіломи людини, в тому числі і онкогенних штамів;
  4. вірусу простого герпесу лабіального і генітального типу;
  5. цитомегаловірусу;
  6. вітрянки і оперізуючого лишаю.

За час проведення клінічних досліджень побічних і алергічних впливів на організм виявлено не було. Ліки не роблять онкогенної, мутагенної та ембріотоксичної дії, а також не впливає на репродуктивну функцію.
Вміст ампули розводять фізіологічним розчином до однорідності і вводять підшкірно. Після чого Алокін проникає в кровотік і починає активно взаємодіяти з імунокомпетентними клітинами людини. Його зв'язок з лімфоцитами ускладнює оцінку концентрації компонентів в плазмі крові і визначення шляху метаболізму.
Про ефективність препарату можна судити з підйому ендогенного інтерферону в 2-3 рази вище норми через 2 години після введення. Стимульовані імунокомпетентні клітини зберігають свою активність протягом 7-8 днів.
Препарат досить ефективний за умови початку терапії з появою перших клінічних ознак, але не пізніше ніж через 1 тиждень від початку захворювання.
При терапії часто рецидивуючих і ускладнених вірусних інфекцій рекомендовано комбінувати внутрішньошкірну ін'єкцію Алокін-Альфа з іншими противірусними препаратами. Є протипоказання в застосуванні при вагітності або годуванні дитини грудьми.
Курс лікування складається з трьох ін'єкцій, які виконуються через один день. При більш важких формах і ускладнених інфекціях допустимо збільшення кількості внутрішньошкірних ін'єкцій до 6-9 за курс. Рекомендується проводити оцінку ефективності терапії.

"
Алокін-Альфа ліоф.д / р-ра д / ін.1мг амп.№3 Біофарма

Ампули Алокін-Альфа містять порошок. До складу цього порошку входить основний активний компонент - алоферон, який є олігопептидом (цітокіноподобним пептидом) і має імуностимулюючу дію. Ампули використовують для приготування розчинів, які потім вводять підшкірно.
Виробник стверджує, що препарат здатний індукувати синтез інтерферону і активувати макрофагальні субпопуляції лімфоцитів. При проведенні клінічних випробувань було виявлено активність препарату проти:
  1. вірусу грипу типу А і В;
  2. парентерального вірусного гепатиту В;
  3. вірусу папіломи людини, в тому числі і онкогенних штамів;
  4. вірусу простого герпесу лабіального і генітального типу;
  5. цитомегаловірусу;
  6. вітрянки і оперізуючого лишаю.

За час проведення клінічних досліджень побічних і алергічних впливів на організм виявлено не було. Ліки не роблять онкогенної, мутагенної та ембріотоксичної дії, а також не впливає на репродуктивну функцію.
Вміст ампули розводять фізіологічним розчином до однорідності і вводять підшкірно. Після чого Алокін проникає в кровотік і починає активно взаємодіяти з імунокомпетентними клітинами людини. Його зв'язок з лімфоцитами ускладнює оцінку концентрації компонентів в плазмі крові і визначення шляху метаболізму.
Про ефективність препарату можна судити з підйому ендогенного інтерферону в 2-3 рази вище норми через 2 години після введення. Стимульовані імунокомпетентні клітини зберігають свою активність протягом 7-8 днів.
Препарат досить ефективний за умови початку терапії з появою перших клінічних ознак, але не пізніше ніж через 1 тиждень від початку захворювання.
При терапії часто рецидивуючих і ускладнених вірусних інфекцій рекомендовано комбінувати внутрішньошкірну ін'єкцію Алокін-Альфа з іншими противірусними препаратами. Є протипоказання в застосуванні при вагітності або годуванні дитини грудьми.
Курс лікування складається з трьох ін'єкцій, які виконуються через один день. При більш важких формах і ускладнених інфекціях допустимо збільшення кількості внутрішньошкірних ін'єкцій до 6-9 за курс. Рекомендується проводити оцінку ефективності терапії.