єПідтримка на придбання лікарських засобів фото 1, Aptekar.ua

єПідтримка на придбання лікарських засобів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 №1272 з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
Умови та правила використання програми єПідтримка на придбання лікарських засобів в аптеках мережі «Аптекар» та «Віталюкс»:
Скористатися програмою єПідтримка на придбання ліків можуть вакциновані двома дозами українці віком від 60 років.
Придбати можна будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні та включених до Державного реєстру лікарських засобів, які підлягають відпуску за рецептом (за умови наявності рецепта) та/або без рецепта. За даними, наведеними на сайті МОЗ, виключення становлять препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.
Провести оплату за обрані товари можна онлайн, карткою "єПідтримка", на сайті https://aptekar.ua/ та забрати сплачене замовлення в обраній вами аптеці, або забронювати товар і оплатити його в аптеці за допомогою безконтактної оплати на вашому смартфоні.
У разі, якщо ваш телефон не підтримує функцію безконтактної оплати, Ви можете оформити пластикову картку у відділенні банку або замовити її онлайн доставлення «Нова пошта». Дізнатись чи випускає ваш банк пластикову картку "єПідтримка" можна зателефонувавши на гарячу лінію вашого банку.
Загальна вартість замовлення не повинна перевищувати 1000 грн. У разі онлайн оплати, система не зможе зарахувати платіж з картки "єПідтримка" на суму більше 1000 грн. При оплаті в аптеці - фармацевти зможуть відкоригувати замовлення до встановленої суми.
НЕ можливо замовити доставляння замовлення на сайті та сплатити його карткою "єПідтримка" у відділенні або застосунку «Нової пошти». У такому разі кошти отримує пошта, а не аптека, що суперечить умовам програми єПідтримка на ліки.
Посилання на постанову КМУ від 09.12.2021 №1272 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1272-2021-%D0%BF#Text.
Посилання на сайт МОЗ https://moz.gov.ua/.../liki-za-programoju-epidtrimka...

Другие новости

Все новости