Горун Леся Василівна
Провізор
Загальний фармацевтичний стаж складає 28 років, з них 15 років працювала фармацевтом по відпуску лікарських засобів, останні 13 років працюю завідуючою аптеки ТОВ «Аптекарь».

Народився 28 Квітень 1974

Смт. Калинівка, Броварського р-ну, Київської обл.

Вибір професії в юному віці – це вибір свого життєвого шляху, свого майбутнього.  Я рада, що не помилилась з вибором. Фармацевтичний працівник це людина, яка спрямована на служіння людям, готова завжди прийти на допомогу. Головна складова в роботі фармацевта – це фармацевтична опіка, щира турбота про здоров’я людини, доброзичливість. Саме цими принципами на своєму професійному шляху я керуюся, та навчаю молоде покоління спеціалістів.

Девіз по життю:

Освіта

Освіта

1993р.-2006р.
Закінчила 1993р. Київське медичне училище № 2, здобула середню фармацевтичну освіту; у 2006 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, отримала вищу освіту за спеціальністю Фармація, кваліфікація Провізор.
2017р.
Останні курси підвищенні кваліфікації провізора-спеціаліста проходила в 2017 році за фахом «Організація та управління фармацією» в Запорізькому державному медичному університеті.