Фурасол пор. 0,1г пак №5 Олайнфарм

Код товару: V96171

Фурасол пор. 0,1г пак №5 Олайнфарм

Код товару:
V96171
Виробник:
Інструкція для застосування
Фурасол 

Склад
діюча речовина: фурагін розчинний;
1 пакетик містить фурагіну розчинного 0,1 г;
допоміжна речовина: натрію хлорид.

Лікарська форма
Обполіскувач, порошок.

Основні фізико-хімічні властивості: крупний порошок оранжувато-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група
Препарати, що застосовуються у разі захворювань горла. Антисептики. Код АТХ R02A A20.

Фармакодинаміка
Фурагін розчинний має широкий спектр антибактеріальної дії проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи штами патогенних стафілококів та інших мікроорганізмів, резистентних до антибіотиків та інших хіміотерапевтичних засобів.

Порівняно з антибіотиками і сульфаніламідами резистентність до фурагіну розчинного розвивається повільно і незначною мірою.

Нітрофурани, в тому числі фурагін розчинний, пригнічують ферментну систему мікроорганізмів, а також сповільнюють інші біохімічні процеси в клітинах мікроорганізмів, що в свою чергу, призводить до руйнування клітинної оболонки або цитоплазматичної мембрани бактерій. Нітрофурани поліпшують лейкопоез, посилюють здатність лейкоцитів до фагоцитозу, сприяють процесу грануляції. Фурагін розчинний ефективний при лікуванні всіх видів гнійних інфекцій (також зовнішніх). При обробці шкіри або слизової оболонки не чинить подразливої дії і не призводить до больових відчуттів.

Фармакокінетика
Не вивчалась.

Показання
Запалення ротової порожнини і глотки. Інфіковані рани, опіки та гнійні запалення.

Протипоказання
Підвищена чутливість (алергія) до фурагіну розчинного і препаратів нітрофуранового ряду.
Алергічний дерматит.
Не застосовувати для полоскання порожнини рота і горла дітям віком до 4-х років (оскільки дитина ще не вміє самостійно полоскати порожнину рота і горло).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
У поєднанні з антибіотиками проявляє виражений синергізм.

При вживанні алкоголю під час лікування Фурасолом зростає імовірність розвитку шкірних алергічних реакцій.

Особливості застосування
Розчин застосовувати одразу після приготування.
При застосуванні розчину можливе забарвлення шкіри/ слизової оболонки у жовтий колір.
Зростає ймовірність розвитку алергічних реакцій шкіри в разі вживання алкоголю під час лікування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами
Не впливає.

Застосування у період вагітності або годування груддю
Не застосовувати. Немає даних контрольованих клінічних досліджень про застосування лікарського засобу під час вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування та дози
Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням.

Запалення порожнини рота і горла

Вміст пакетика розчиняти в склянці (200 мл) гарячої води. Теплий розчин застосовувати для полоскання ротової порожнини і горла 2─3 рази на добу. Розчин не зберігати.

Інфіковані рани, опіки і гнійні запалення

Вміст пакетика розчиняють у склянці (200 мл) гарячої кип'яченої або дистильованої води. Теплий розчин застосовують для обробки інфікованих ран, опіків і гнійних запалень 1─2 рази на добу.

Діти
Не застосовувати для полоскання порожнини рота та горла дітям віком до 4 років, оскільки дитина ще не вміє самостійно полоскати порожнину рота і горло.

Передозування
Препарат малотоксичний. Випадки передозування не спостерігались.

Побічні реакції
Зазвичай Фурасол переноситься добре. В окремих випадках при індивідуальній чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції (висип, свербіж).

Термін придатності
5 років.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка
По 1 г препарату у пакетику з ламінату; по 5 пакетиків у картонній пачці.

Категорія відпуску
За рецептом.

Виробник
АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності
вул. Рупніцу 5, Олайне, LV-2114, Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia.
Інформація відсутня
Думка експерта
[
  {
    "eo_id": "2714120549809784316",
    "e_id": "2574222864530015539",
    "eo_text_ua": "

Думка експерта про Фурасол пор. 0,1 г пак №5 Олайнфарм

Фурасол представляє групу препаратів з антибактеріальною та протипротозойною дією. Активний компонент фуразидин відноситься до антибіотиків нітрофуранового ряду. Механізм його дії пов'язаний з придушенням утворення нуклеїнових кислот, пригніченням різних біохімічних процесів у клітинах хвороботворних бактерій, внаслідок чого відбувається руйнування клітинної оболонки та загибель самої клітини. Здатність надавати бактеріостатичну або бактерицидну дію залежить від концентрації фуразидину.
Препарат випускається у вигляді порошку, з якого надалі готують розчин. Фуразидин активний по відношенню до таких патогенних мікроорганізмів:

  • грампозитивних коків (стафілококи та стрептококи);
  • грамнегативних паличок (сальмонели, кишкова паличка, Klebsiella spp., Shigella spp.).

До бактерій, резистентних до Фурасолу, належать ацинетобактері, більшість видів протею, Serratia spp.
Антисептичний розчин рекомендується застосовувати у комплексній терапії наступних захворювань:

  • інфекційно-запального ураження ротоглотки та ротової порожнини (гінгівіт, фарингіт, стоматит, тонзиліт);
  • незначних ушкоджень шкірних покривів із ймовірним ризиком вторинного інфікування (включаючи опіки 1 ступеня тяжкості).

Розчин готується перед використанням, для цього порошок слід розчинити у кип'яченій воді. Розчин застосовується для полоскання горла та ротової порожнини, а також з метою промивання інфікованих ран. Спосіб та тривалість використання порошку визначаються лікарем та залежать від проявів захворювання, інфекційного агента, ступеня тяжкості патологічного процесу. Як правило, тривалість терапії не перевищує 5 днів.
Не рекомендується використовувати порошок Фурасол для лікування дітей віком до 4 років, вагітних та лактуючих жінок. Препарат добре переноситься, проте у разі виникнення небажаних проявів (дерматитів, алергічних реакцій) його необхідно відмінити.
Під час курсу терапії Фурасолом слід відмовитись від вживання спиртних напоїв, оскільки при цьому в кілька разів підвищується ризик розвитку алергічних реакцій з боку шкірних покривів.
Лікарський засіб не викликає сонливість та млявість, не впливає на швидкість реакцій та концентрацію уваги. У зв'язку з цим лікування препаратом не є протипоказанням для керування транспортними засобами та роботи зі складними механізмами.
", "eo_text_ru": "

Мнение эксперта о Фурасол пор. 0,1 г пак №5 Олайнфарм

Фурасол представляет группу препаратов с антибактериальным и противопротозойным действием. Активный компонент фуразидин относится к антибиотикам нитрофуранового ряда. Механизм его действия связан с подавлением образования нуклеиновых кислот, угнетением различных биохимических процессов в клетках болезнетворных бактерий, в результате чего происходит разрушение клеточной оболочки и гибель самой клетки. Способность оказывать бактериостатическое или бактерицидное действие зависит от концентрации фуразидина.
Препарат выпускается в виде порошка, из которого в дальнейшем готовят раствор. Фуразидин активен по отношению к таким патогенных микроорганизмам:

  • грамположительным коккам (стафилококки и стрептококки);
  • грамотрицательным палочкам (сальмонеллы, кишечная палочка, Klebsiella spp., Shigella spp.).

К бактериям, резистентным к Фурасолу, относятся ацинетобактеры, большинство видов протея, Serratia spp.
Антисептический раствор рекомендуется применять в комплексной терапии следующих заболеваний:

  • инфекционно-воспалительного поражения ротоглотки и ротовой полости (гингивит, фарингит, стоматит, тонзиллит);
  • незначительных повреждений кожных покровов с вероятным риском вторичного инфицирования (включая ожоги 1 степени тяжести).

Раствор готовится перед использованием, для этого порошок следует растворить в кипяченой воде. Раствор применяется для полоскания горла и полости рта, а также с целью промывания инфицированных ран. Способ и длительность использования порошка определяются врачом и зависят от проявлений заболевания, инфекционного агента, степени тяжести патологического процесса. Как правило, продолжительность терапии не превышает 5 дней.
Не рекомендуется использовать порошок Фурасол для лечения детей до 4 лет, беременных и лактирующих женщин. Препарат хорошо переносится, однако в случае возникновения нежелательных проявлений (дерматитов, аллергических реакций) его необходимо отменить.
Во время курса терапии Фурасолом следует отказаться от употребления спиртных напитков, так как при этом в несколько раз повышается риск развития аллергических реакций со стороны кожных покровов.
Лекарственное средство не вызывает сонливость и вялость, не влияет на скорость реакций и концентрацию внимания. В связи с этим лечение препаратом не является противопоказанием для управления транспортными средствами и работы со сложными механизмами.
", "files": null, "cdate": "2021-11-24 17:43:12.022", "uid": "2466209934727972021", "editor_id": null, "editor_date": null, "id": "2714120549809784316", "filelist": null } ]
Горун Леся Василівна
Провізор
Загальний фармацевтичний стаж складає 28 років, з них 15 років працювала фармацевтом по відпуску лікарських засобів, останні 13 років працюю завідуючою аптеки ТОВ «Аптекарь».
"

Мнение эксперта о Фурасол пор. 0,1 г пак №5 Олайнфарм

Фурасол представляет группу препаратов с антибактериальным и противопротозойным действием. Активный компонент фуразидин относится к антибиотикам нитрофуранового ряда. Механизм его действия связан с подавлением образования нуклеиновых кислот, угнетением различных биохимических процессов в клетках болезнетворных бактерий, в результате чего происходит разрушение клеточной оболочки и гибель самой клетки. Способность оказывать бактериостатическое или бактерицидное действие зависит от концентрации фуразидина.
Препарат выпускается в виде порошка, из которого в дальнейшем готовят раствор. Фуразидин активен по отношению к таким патогенных микроорганизмам:

  • грамположительным коккам (стафилококки и стрептококки);
  • грамотрицательным палочкам (сальмонеллы, кишечная палочка, Klebsiella spp., Shigella spp.).

К бактериям, резистентным к Фурасолу, относятся ацинетобактеры, большинство видов протея, Serratia spp.
Антисептический раствор рекомендуется применять в комплексной терапии следующих заболеваний:

  • инфекционно-воспалительного поражения ротоглотки и ротовой полости (гингивит, фарингит, стоматит, тонзиллит);
  • незначительных повреждений кожных покровов с вероятным риском вторичного инфицирования (включая ожоги 1 степени тяжести).

Раствор готовится перед использованием, для этого порошок следует растворить в кипяченой воде. Раствор применяется для полоскания горла и полости рта, а также с целью промывания инфицированных ран. Способ и длительность использования порошка определяются врачом и зависят от проявлений заболевания, инфекционного агента, степени тяжести патологического процесса. Как правило, продолжительность терапии не превышает 5 дней.
Не рекомендуется использовать порошок Фурасол для лечения детей до 4 лет, беременных и лактирующих женщин. Препарат хорошо переносится, однако в случае возникновения нежелательных проявлений (дерматитов, аллергических реакций) его необходимо отменить.
Во время курса терапии Фурасолом следует отказаться от употребления спиртных напитков, так как при этом в несколько раз повышается риск развития аллергических реакций со стороны кожных покровов.
Лекарственное средство не вызывает сонливость и вялость, не влияет на скорость реакций и концентрацию внимания. В связи с этим лечение препаратом не является противопоказанием для управления транспортными средствами и работы со сложными механизмами.
"
"

Думка експерта про Фурасол пор. 0,1 г пак №5 Олайнфарм

Фурасол представляє групу препаратів з антибактеріальною та протипротозойною дією. Активний компонент фуразидин відноситься до антибіотиків нітрофуранового ряду. Механізм його дії пов'язаний з придушенням утворення нуклеїнових кислот, пригніченням різних біохімічних процесів у клітинах хвороботворних бактерій, внаслідок чого відбувається руйнування клітинної оболонки та загибель самої клітини. Здатність надавати бактеріостатичну або бактерицидну дію залежить від концентрації фуразидину.
Препарат випускається у вигляді порошку, з якого надалі готують розчин. Фуразидин активний по відношенню до таких патогенних мікроорганізмів:

  • грампозитивних коків (стафілококи та стрептококи);
  • грамнегативних паличок (сальмонели, кишкова паличка, Klebsiella spp., Shigella spp.).

До бактерій, резистентних до Фурасолу, належать ацинетобактері, більшість видів протею, Serratia spp.
Антисептичний розчин рекомендується застосовувати у комплексній терапії наступних захворювань:

  • інфекційно-запального ураження ротоглотки та ротової порожнини (гінгівіт, фарингіт, стоматит, тонзиліт);
  • незначних ушкоджень шкірних покривів із ймовірним ризиком вторинного інфікування (включаючи опіки 1 ступеня тяжкості).

Розчин готується перед використанням, для цього порошок слід розчинити у кип'яченій воді. Розчин застосовується для полоскання горла та ротової порожнини, а також з метою промивання інфікованих ран. Спосіб та тривалість використання порошку визначаються лікарем та залежать від проявів захворювання, інфекційного агента, ступеня тяжкості патологічного процесу. Як правило, тривалість терапії не перевищує 5 днів.
Не рекомендується використовувати порошок Фурасол для лікування дітей віком до 4 років, вагітних та лактуючих жінок. Препарат добре переноситься, проте у разі виникнення небажаних проявів (дерматитів, алергічних реакцій) його необхідно відмінити.
Під час курсу терапії Фурасолом слід відмовитись від вживання спиртних напоїв, оскільки при цьому в кілька разів підвищується ризик розвитку алергічних реакцій з боку шкірних покривів.
Лікарський засіб не викликає сонливість та млявість, не впливає на швидкість реакцій та концентрацію уваги. У зв'язку з цим лікування препаратом не є протипоказанням для керування транспортними засобами та роботи зі складними механізмами.
"

Думка експерта про Фурасол пор. 0,1 г пак №5 Олайнфарм

Фурасол представляє групу препаратів з антибактеріальною та протипротозойною дією. Активний компонент фуразидин відноситься до антибіотиків нітрофуранового ряду. Механізм його дії пов'язаний з придушенням утворення нуклеїнових кислот, пригніченням різних біохімічних процесів у клітинах хвороботворних бактерій, внаслідок чого відбувається руйнування клітинної оболонки та загибель самої клітини. Здатність надавати бактеріостатичну або бактерицидну дію залежить від концентрації фуразидину.
Препарат випускається у вигляді порошку, з якого надалі готують розчин. Фуразидин активний по відношенню до таких патогенних мікроорганізмів:

  • грампозитивних коків (стафілококи та стрептококи);
  • грамнегативних паличок (сальмонели, кишкова паличка, Klebsiella spp., Shigella spp.).

До бактерій, резистентних до Фурасолу, належать ацинетобактері, більшість видів протею, Serratia spp.
Антисептичний розчин рекомендується застосовувати у комплексній терапії наступних захворювань:

  • інфекційно-запального ураження ротоглотки та ротової порожнини (гінгівіт, фарингіт, стоматит, тонзиліт);
  • незначних ушкоджень шкірних покривів із ймовірним ризиком вторинного інфікування (включаючи опіки 1 ступеня тяжкості).

Розчин готується перед використанням, для цього порошок слід розчинити у кип'яченій воді. Розчин застосовується для полоскання горла та ротової порожнини, а також з метою промивання інфікованих ран. Спосіб та тривалість використання порошку визначаються лікарем та залежать від проявів захворювання, інфекційного агента, ступеня тяжкості патологічного процесу. Як правило, тривалість терапії не перевищує 5 днів.
Не рекомендується використовувати порошок Фурасол для лікування дітей віком до 4 років, вагітних та лактуючих жінок. Препарат добре переноситься, проте у разі виникнення небажаних проявів (дерматитів, алергічних реакцій) його необхідно відмінити.
Під час курсу терапії Фурасолом слід відмовитись від вживання спиртних напоїв, оскільки при цьому в кілька разів підвищується ризик розвитку алергічних реакцій з боку шкірних покривів.
Лікарський засіб не викликає сонливість та млявість, не впливає на швидкість реакцій та концентрацію уваги. У зв'язку з цим лікування препаратом не є протипоказанням для керування транспортними засобами та роботи зі складними механізмами.