Лікарські засоби

Фільтри

Сортування по:

Медикаменти: що це і для чого потрібні

Медикаменти (лікарські засоби, ліки, ЛЗ) - речовини або їх комбінації, що вступають в контакт з організмом людини або тварини, що проникають в органи, тканини організму людини або тварини, що застосовуються для профілактики, діагностики (за винятком речовин або їх комбінацій, що не контактують з організмом людини або тварини), лікування захворювання, реабілітації, для збереження, запобігання або переривання вагітності. Лікарські засоби можуть бути отримані з крові, плазми крові, з органів, тканин тварин і рослин, мінералів, методами синтезу або із застосуванням біологічних технологій. До лікарських засобів відносяться фармацевтичні субстанції і лікарські препарати.

Оригінальними ліками називається препарат, раніше невідомий і вперше випущений на ринок фірмою-розробником або патентодержателем. Як правило, розробка і просування на ринки нового препарату - дуже дорогий і тривалий процес. З безлічі відомих з'єднань виявляються і синтезуються речовини, що мають максимальну цільову активність. Після експериментів на тваринах, в разі позитивного результату, проводяться обмежені клінічні випробування на групах добровольців. Якщо ефективність підтверджується, а побічні явища незначні - ліки йдуть у виробництво, і на підставі результатів додаткових випробувань уточнюються можливі особливості дії, виявляються небажані ефекти. Часто самі шкідливі побічні дії з'ясовуються саме при клінічному застосуванні. В даний час практично всі нові лікарські засоби патентуються. Патентне законодавство більшості країн передбачає патентний захист не тільки способу отримання нового лікарського засобу, але і патентний захист самого лікарського засобу.

Призначаються лікарські препарати лікарем. Зазвичай для постановки коректного діагнозу необхідна консультація терапевта (сімейного лікаря, лікаря загальної практики) і вузького фахівця, або навіть консиліуму медиків. Грунтуючись на загальній картині захворювання, і беручи до уваги стан хворого, його вік, хронічні захворювання, спадковість і т.д., лікарі виписують рецепт: призначають лікарські засоби, їх дозування, спосіб і тривалість прийому.

Фармацевти, які працюють в аптеках, також мають профільну медичну освіту, можуть підказати, проконсультувати і порадити, допомогти зорієнтуватися в асортименті, дізнатися про новинки, підібрати прийнятний за ціною аналог і т. д. І в той же час, потрібно розуміти, що відповідальність за свій вибір в такому випадку несуть покупці.

Види лікарських засобів, які пропонує інтернет-магазин «Аптекар»

У мережі кращих інтернет-аптек України «Аптекар» ви можете замовити онлайн препарати вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступними цінами, які ви зможете забрати самостійно з аптек, зазначених на сайті.

На даний момент на ринку представлений широкий асортимент лікарських препаратів. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете:

● засоби для профілактики і лікування простудних захворювань, антибіотики, вакцини;
● що діють на нервову систему, заспокійливі і снодійні препарати;
● медикаменти для поліпшення обміну речовин, для контролю ваги, лікування діабету;
● препарати від алергії;
● засоби, що діють на травну систему, гепатопротектори;
● лікарські протипаразитарні препарати,
● дерматологічні засоби;
● контрацептиви, препарати для підвищення потенції, гормональні препарати;
● лікарські засоби для підтримки серцево-судинної системи;
● засоби від закачування, спецзасоби для боротьби з курінням, для лікування алкоголізму;
● противірусні медикаменти, протигрибкові засоби, препарати для лікування герпесу;
● вітаміни і мікроелементи, гомеопатичні засоби, трави, фітозбори і багато іншого.