Medela накладки для годування (маленькі) S 2 шт Medela AG

Код товару: V93096

Medela накладки для годування (маленькі) S 2 шт Medela AG

Код товару:
V93096
Виробник:

Medela накладки для годування (маленькі) S 2 шт 


Опис

Швейцарський бренд Medela, який спеціалізується на продукції для грудного вигодовування, пропонує мамам накладки для годування Contact. Цей засіб допоможе годувати грудьми, коли соски запалені, болючі або занадто чутливі.


Переваги продукту

  • Тонкий і еластичний силікон надійно фіксує накладки на грудях.
  • Спеціальний виріз дозволяє дитині контактувати з тілом матері.
  • Для комфорту мами накладки мають кілька розмірів за діаметром соска.


Щоб визначити свій розмір, виміряйте окружність соска. Для цього обмотайте його в один оборот ниткою, як талію. Заміряйте цей відрізок і розділіть отриману довжину на число пі (3,14). Таким чином отримаєте діаметр соска. Звірте його з діаметром, зазначеним на розмірах накладок.


Склад 

Cилікон.


Як використовувати 

Ретельно вимийте руки з милом і водою перед тим, як доторкнутися до грудей або накладки. Протріть груди і ареолу вологою тканиною. Уникайте використання мила або засобів, що містять спирт. Це може привести до висушування шкіри і появи тріщин сосків. Змочіть накладку водою, це допоможе щільніше прикласти її до соска. Натисніть на кінчик накладки майже до її повного вивертання і візьміться за краї накладки. Закрийте отвори середнім пальцем і помістіть накладку на центр соска. Не забираючи пальця від отворів, акуратно натисніть на краю накладки так, щоб вона щільно лягла навколо соска.


Інформація відсутня