Старт нової бонусної програми «Розумна турбота» фото 1, Aptekar.ua

Старт нової бонусної програми «Розумна турбота»

З 1.05.2020 стартує програма лояльності «Розумна турбота» - піклуйся про здоров’я та заощаджуй разом з нами.

Нові покупці мережі аптек «Аптекар» та «Віталюкс» отримають індивідуальну віртуальну накопичувальну картку для нарахування бонусів та можливість розраховуватися ними при наступних покупках. Всі зареєстровані до вказаної дати власники пластикових карток* мережі аптек «Аптекар» та «Віталюкс» автоматично стають учасниками програми «Розумна турбота».

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ

Участь у програмі «Розумна турбота» беруть клієнти, які зробили покупку на будь-яку суму в мережі аптек «Аптекар» та «Віталюкс» та вказали фармацевту на касі свої дані**для реєстрації й отримання  віртуальної картки за номером телефону. Картка дійсна у всіх торгових точках мережі.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ
При здійсненні покупки у мережі аптек скористайтеся накопичувальною  пластиковою карткою або назвіть на касі свій номер телефону та отримайте бонуси на рахунок картки у розмірі 5% від суми чеку.
1 бонус = 1 гривня
У випадках нарахування додаткових бонусів, клієнт буде проінформований в індивідуальному повідомлені.

ВИКОРИСТАННЯ  БОНУСІВ

Накопичені бонуси можна використовувати вже на наступний день при розрахунку за свої покупки в еквіваленті 1 бонус = 1 гривня. Мінімальна сума списання - 5 бонусів. Покупець самостійно визначає в якому розмірі використовувати свої бонуси. Розмір знижки не може перевищувати 50% вартості товару.

РОЗРАХУНОК БОНУСАМИ

Для зняття бонусів необхідно вказати фармацевту на касі номер телефону, зазначений при реєстрації в програмі «Розумна турбота», та назвати код для підтвердження операції, який надійде у SMS повідомленні на телефон.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ НАКОПИЧЕНИХ БОНУСІВ

Дізнатися про кількість накопичених бонусів можна при здійсненні покупки в аптеці, або зателефонувавши на номер гарячої лінії 0 800 211 941. Інформацію про кількість бонусів також містить касовий чек. Накопичені бонуси не можуть бути виплачені у вигляді готівки.


ОБМЕЖЕННЯ ПО НАРАХУВАННЮ БОНУСІВ

На акційний товар бонуси не нараховуються.


ТЕРМІН ДІЇ БОНУСІВ
Бонуси, які не були використані протягом 12 місяців анулюються. За 14 днів до дати анулювання бонусів клієнта буде проінформовано за допомогою смс (за умови що номер телефону наявний в анкеті та сума бонусів, що підлягає списанню становить понад 50,00 грн).

*У разі втрати пластикової карти старого взірця, вона не підлягає перевипуску, а діє у віртуальній формі зі збереженням усіх накопичених бонусів. 

**Ставши учасником програми лояльності «Розумне піклування», Ви автоматично погоджуєтесь з отриманням повідомлень на вказаний номер телефону, а також даєте згоду на обробку ваших персональних даних згідно ЗУ «Про захист персональних даних».


Другие новости

Все новости