Стрепсилс Інтенсив мед + цілим. П.№16

Код товару: VК_4637

Стрепсилс Інтенсив мед + цілим. П.№16

Код товару:
VК_4637
Виробник:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Стрепсілс® Інтенсив з Медом та Лимоном

(Strepsils® Intensive Honey & Lemon)

Склад

діюча речовина: флурбіпрофен;

1 льодяник містить флурбіпрофену 8,75 мг;

допоміжні речовини: макрогол 300, калію гідроксид, лимонний ароматизатор, левоментол, глюкози розчин, сахарози розчин, мед.

Лікарська форма

Льодяники.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі льодяники від блідо-жовтого до коричневого кольору з тисненням у вигляді букви S з обох боків.

Фармакотерапевтична група

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Флурбіпрофен. Код АТХ R02A X01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Флурбіпрофен являє собою нестероїдний протизапальний засіб, який виявляє потужну протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію через його здатність пригнічувати синтез простагландинів.

Зменшення болю, зменшення больових відчуттів у ділянці горла, а також зменшення набряку в горлі спостерігається через 30 хвилин після прийому льодяника; тривалість дії становить 2–3 години.

Анальгетична та протизапальна активність зумовлена інгібуванням ферменту циклооксигенази та пригніченням синтезу простагландинів. Препарат має місцеву дію. Пригнічує однаковою мірою дію PGE2 та PGE2a завдяки інгібуванню ендопероксидази, яка каталізує перетворення арахідонової кислоти у циклічний ендопероксид.

Фармакокінетика. Максимальна концентрація флурбіпрофену у плазмі крові спостерігається через 30–40 хв після розсмоктування льодяника у ротовій порожнині. Максимальні концентрації флурбіпрофену після застосування льодяника досягаються швидше, ніж після проковтування еквівалентної дози, проте рівні концентрації в обох випадках є подібними. Флурбіпрофен швидко розподіляється в організмі. Препарат активно метаболізується шляхом метилування та гідроксилювання з наступною елімінацією нирками. Основними метаболітами препарату є 4’окси-флурбіпрофен та 3’-окси-4’метокси-флурбіпрофен. Приблизно 70% кожної дози виводиться із сечею через 24 години. Період напіввиведення становить 3–6 годин.

Клінічні характеристики

Показання

Для короткотривалого симптоматичного полегшення болю в горлі у дорослих та дітей віком від 12 років.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до флурбіпрофену або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
 • Наявність в анамнезі реакцій підвищеної чутливості (наприклад, бронхіальна астма, бронхоспазм, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка) після прийому ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).
 • Рецидивна виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі або у фазі загострення (два або більше епізодів, підтверджених характерними клінічними проявами) та виразки кишечника.
 • Шлунково-кишкова кровотеча або перфорації в анамнезі, коліт з тяжким перебігом, геморагічний або гемопоетичний розлади, пов'язані з попередньою терапією НПЗЗ.
 • Останній триместр вагітності.
 • Тяжка серцева недостатність, тяжка ниркова недостатність або тяжка печінкова недостатність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Слід уникати одночасного застосування флурбіпрофену з:

іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 (ЦОГ-2): слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ, оскільки це підвищує ризик побічних ефектів (особливо побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту, такі як виразки та кровотечі);

ацетилсаліциловою кислотою (в низьких дозах), якщо аспірин не було призначено лікарем в низьких дозах (не вище 75 мг на добу), оскільки це збільшує ризик виникнення побічних реакцій.

Слід з обережністю застосовувати флурбіпрофен у комбінації з такими препаратами:

антикоагулянти: НПЗЗ можуть посилити ефект таких антикоагулянтів, як варфарин;

антитромбоцитарні засоби: підвищується ризик виникнення шлунково-кишкової виразки або кровотечі;

антигіпертензивні засоби (діуретики, інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II): НПЗЗ можуть знижувати ефект діуретиків та інших антигіпертензивних засобів, а також посилювати нефротоксичність, спричинену пригніченням циклооксигенази, особливо у пацієнтів з порушенням функції нирок. (Пацієнти повинні отримувати достатню кількість рідини);

алкоголь: підвищує ризик побічних реакцій, особливо кровотечі у шлунково-кишковому тракті;

серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть загострювати серцеву недостатність, зменшувати швидкість клубочкової фільтрації та збільшувати рівень глікозидів у плазмі крові. Рекомендується контроль стану пацієнта та, при необхідності, корекція дози;

циклоспорин: підвищений ризик нефротоксичності;

кортикостероїди: підвищують ризик появи побічних реакцій, особливо шлунково-кишкового тракту;

літій: можливе підвищення рівня літію в сироватці крові, належний контроль та, за необхідності, корекція дози;

метотрексат: застосування НПЗЗ протягом 24 годин до або після застосування метотрексату може призвести до збільшення концентрації метотрексату та збільшення його токсичної дії;

міфепристон: не слід приймати НПЗЗ протягом 8−12 днів після застосування міфепристону, оскільки НПЗЗ можуть зменшити дію міфепристону;

пероральні антидіабетичні засоби: може змінюватись рівень глюкози в крові (рекомендується посилення контролю рівня глюкози в крові);

фенітоїн: можливе підвищення рівня фенітоїну в плазмі, тому рекомендується належний контроль та, за необхідності, корекція дози;

калійзберігаючі діуретики: одночасне застосування може спричинити гіперкаліємію;

пробенецид, сульфінпіразон, лікарські засоби, що містять пробенецид або сульфінпіразон: можуть спричиняти повільне вивільнення флурбіпрофену;

хінолонові антибіотики: дані, отримані в дослідженнях на тваринах свідчать, що НПЗЗ збільшують ризик судом, пов’язаних із застосуванням хінолонових антибіотиків. Пацієнти, які приймають НПЗЗ та хінолони, мають підвищений ризик розвитку судом;

селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищений ризик шлунково-кишкової виразки або кровотечі;

такролімус: можливе підвищення ризику нефротоксичності при одночасному застосуванні НПЗЗ з такролімусом;

зидовудин: підвищення ризику гематологічної токсичності при одночасному застосуванні НПЗЗ з зидовудином.

Дослідження, які проводилися на цей час, не виявили взаємодії флурбіпрофену з толбутамідом та антацидами.

Особливості застосування

Побічні ефекти можна мінімізувати шляхом застосування найнижчої ефективної дози, необхідної для контролю симптомів, протягом найкоротшого періоду часу.

У пацієнтів літнього віку підвищується частота побічних реакцій, спричинених застосуванням НПЗЗ, особливо шлунково-кишкові кровотечі або перфорації, які можуть бути летальними.

Вплив на органи дихання. У пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму чи алергічні захворювання або мають ці захворювання в анамнезі, може виникнути бронхоспазм. Таким пацієнтам слід з обережністю застосовувати льодяники з флурбіпрофеном.

Інші НПЗЗ. Слід уникати вживання льодяників з флурбіпрофеном у поєднанні з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 (ЦОГ-2).

Системний червоний вовчак і змішане захворювання сполучної тканини. Пацієнти із системним червоним вовчаком і змішаним захворюванням сполучних тканин мають підвищений ризик асептичного менінгіту.

Серцева, ниркова та печінкова недостатність. Нефротоксичність. Існують повідомлення, що НПЗЗ викликають нефротоксичність в різних формах, включаючи інтерстиціальний нефрит, нефротичний синдром і ниркову недостатність, особливо при застосуванні комбінації декількох анальгетичних лікарських засобів та у випадку довготривалого звичного застосування. Застосування НПЗЗ може призвести до дозозалежного зниження продукування простагландину і провокує ниркову недостатність. Найбільший ризик цієї реакції існує у пацієнтів з нирковою недостатністю, серцевою недостатністю, дисфункцією печінки, пацієнтів, що приймають діуретики, і пацієнтів літнього віку. У таких пацієнтів слід стежити за функцією нирок. Однак цей ефект зазвичай не спостерігається при короткостроковому обмеженому застосуванні препаратів, таких як льодяники з флурбіпрофеном.

Вплив на серцево-судинну та цереброваскулярну систему. Слід з обережністю (після консультації з лікарем) розпочинати застосування препаратів пацієнтам, у яких спостерігався підвищений артеріальний тиск та/або серцева недостатність, оскільки при застосуванні нестероїдних протизапальних лікарських засобів повідомлялося про затримку рідини, підвищений артеріальний тиск та набряки.

Проведене клінічне дослідження та дані епідеміологічних досліджень свідчать про те, що застосовування деяких НПЗЗ (особливо у високих дозах та тривалий час) підвищує ризик появи артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад інфаркт міокарда або інсульт). Недостатньо даних, щоб виключити такий ризик у разі застосування 5 льодяників на добу.

З боку печінки. Порушення функції печінки від легкого до помірного ступеня тяжкості.

Прояви з боку нервової системи. Головний біль, спричинений знеболювальними засобами: у разі тривалого застосування анальгетиків або у разі недотримання рекомендацій, може виникнути головний біль, який не слід лікувати підвищеними дозами лікарського засобу.

Прояви з боку шлунково-кишкового тракту.

Під час застосування всіх НПЗЗ на будь-якому етапі лікування повідомлялося про шлунково-кишкові кровотечі, виразки або перфорації, що можуть бути летальними, незалежно від наявності попереджувальних симптомів або тяжких розладів з боку шлунково-кишкового тракту в анамнезі. Ризик зростає із збільшенням доз НПЗЗ, у пацієнтів з виразковою хворобою в анамнезі, особливо ускладненою кровотечею або перфорацією, а також у пацієнтів літнього віку. Цим пацієнтам слід починати лікування з найнижчої наявної дози. Таким пацієнтам, а також пацієнтам, яким потребується супутнє застосування низьких доз ацетилсаліцилової кислоти або інших лікарських засобів, що можуть підвищити ризик з боку шлунково-кишкового тракту, рекомендується комбінована терапія захисними препаратами (наприклад, мізопростол або інгібітори протонної помпи). Пацієнтам слід звертатися до лікаря при появі будь-яких незвичайних симптомів з боку шлунково-кишкового тракту (особливо при шлунково-кишковій кровотечі), зокрема на початку лікування. Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам, які одержують супутню терапію лікарськими засобами, що збільшують ризик виникнення виразкової хвороби або кровотечі, зокрема пероральні кортикостероїди, антикоагулянти, наприклад варфарин, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби, такі як ацетилсаліцилова кислота. У разі виникнення шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів, які отримують флурбіпрофен, лікування препаратом слід відмінити. НПЗЗ слід застосовувати з обережністю пацієнтам зі шлунково-кишковими захворюваннями (виразковий коліт, хвороба Крона) в анамнезі, оскільки їхній стан може погіршуватися.

З боку шкіри та підшкірної клітковини. Дуже рідко на тлі прийому НПЗЗ можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій, що можуть бути летальними, включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса — Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. При перших ознаках шкірного висипу, патологічних змін слизових оболонок або при будь-яких інших ознаках гіперчутливості льодяники з флурбіпрофеном слід відмінити.

Інфекції. Оскільки траплялися поодинокі випадки загострення інфекційних запалень (наприклад, розвиток некротичного фасциту), що спостерігалися у часовому зв’язку із застосуванням системних НПЗЗ як класу, пацієнту рекомендується негайно звернутися до лікаря при виникненні ознак бактеріальної інфекції або погіршення стану під час терапії льодяниками з флурбіпрофеном. Слід розглянути необхідність протиінфекційної терапії антибіотиками.

Непереносимість цукрів. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, мальабсорбцією глюкози/галактози або недостатністю сахарази-ізомальтази не слід застосовувати цей препарат.

Якщо симптоми погіршуються або якщо виникають нові симптоми, лікування слід переглянути.

При появі подразнення в порожнині рота, лікування слід відмінити.

Порушення фертильності у жінок.

Застосування флурбіпрофену може погіршити фертильність у жінок, тому цей лікарський засіб не рекомендований жінкам, які намагаються завагітніти. Слід розглянути доцільність відміни цього лікарського засобу жінкам, яким складно завагітніти або які проходять обстеження щодо безпліддя.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Інгібування синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень вказують на підвищений ризик викидня і уроджених вад серця та гастрошизису після застосування інгібітора синтезу простагландину на ранніх термінах вагітності. Абсолютний ризик вад серця збільшувався з менш ніж 1% до приблизно 1,5%. Вважається, що ризик зростає із збільшення дози та тривалості терапії. У тварин застосування інгібітора синтезу простагландину у період органогенезу призводило до збільшення випадків різних вад розвитку, в тому числі з боку серцево-судинної системи. Флурбіпрофен не слід приймати у перші два триместри вагітності, окрім випадків, коли це є вкрай необхідним. Якщо флурбіпрофен застосовується жінкою, яка намагається завагітніти, або протягом першого та другого триместрів вагітності, слід застосовувати найменшу можливу дозу протягом найкоротшого періоду часу.

Протягом третього триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландину можуть становити такі ризики:

для плоду: кардіопульмонарна токсичність (що характеризується передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією); порушення функції нирок, яке може прогресувати до ниркової недостатності, що супроводжується олігогідрамніоном;

для матері наприкінці вагітності та новонародженого: збільшення часу кровотечі, антитромбоцитарний ефект, який може розвинутися навіть при дуже низьких дозах; пригнічення скорочень матки, що призводить до затримки або збільшення тривалості пологів.

Отже флурбіпрофен протипоказаний протягом третього триместру вагітності.

Годування груддю.

В деяких дослідженнях флурбіпрофен був виявлений в грудному молоці у дуже низькій концентрації. Малоймовірно, щоб він мав негативний вплив на немовля, яке годують груддю. Проте через можливі небажані ефекти НПЗЗ на немовлят, яких годують груддю, не рекомендується застосовувати «Стрепсілс® Інтенсив з Медом та Лимоном» жінкам, які годують груддю.

Фертильність.

Існують певні свідчення, що препарати, які пригнічують синтез простагландинів/циклооксигенази, можуть призводити до погіршення жіночої фертильності внаслідок впливу на овуляцію. Цей вплив є оборотним при відміні препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження здатності впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилися.

Спосіб застосування та дози

Льодяники розсмоктувати до повного розчинення. Дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 1 льодянику кожні 3 — 6 годин до полегшення болю. Максимальна добова доза становить 5 льодяників.

Застосовується найнижча ефективна доза упродовж найменш тривалого періоду, необхідного для полегшення симптомів. Якщо симптоми не зникають, погіршуються або тривають більше 3 днів, необхідно звернутися до лікаря.

Не рекомендується застосовувати препарат більше 3 діб.

При розсмоктуванні слід переміщувати льодяник по всій ротовій порожнині для запобігання подразненню слизової оболонки у місці розсмоктування.

Пацієнти літнього віку: через обмеженість клінічного досвіду на цей час не можна дати загальних рекомендацій щодо дози. У пацієнтів літнього віку існує підвищений ризик тяжких наслідків побічних реакцій.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування

Симптоми. У більшості пацієнтів застосування клінічно значущої кількості НПЗЗ викликало лише нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці або рідше — діарею. Також можуть виникати шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча. При більш тяжкому отруєнні можливі токсичні ураження центральної нервової системи у вигляді сонливості, інколи — збудження, порушення зору, дезорієнтація або кома. При тяжкому отруєнні може виникати метаболічний ацидоз та збільшення протромбінового часу, ймовірно, через взаємодію з факторами згортання крові, що циркулюють у кров’яному руслі. Може виникнути гостра ниркова недостатність та пошкодження печінки. У хворих на бронхіальну астму можливе загострення перебігу астми.

Лікування. Лікування повинно бути симптоматичним і підтримуючим, а також включати забезпечення прохідності дихальних шляхів і моніторинг серцевої функції та основних показників життєдіяльності до нормалізації стану пацієнта. Рекомендується пероральне застосування активованого вугілля впродовж 1 години після застосування потенційно токсичної дози препарату. При частих або тривалих спазмах м’язів лікування слід проводити внутрішньовенним введенням діазепаму або лоразепаму. У разі бронхіальної астми слід застосовувати бронходилататори. Не існує специфічного антидоту до флурбіпрофену.

Побічні реакції

Повідомлялося про реакції гіперчутливості на НПЗЗ, які можуть включати:

 • неспецифічні алергічні реакції та анафілаксію;
 • реактивність дихальних шляхів, наприклад: бронхіальна астма, загострення бронхіальної астми, бронхоспазм, задишка;
 • різні реакції з боку шкіри, наприклад: свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк,
  рідше — ексфоліативний і бульозний дерматози (включаючи епідермальний некроліз і мультиформну еритему).

У зв’язку з лікуванням НПЗЗ повідомлялось про такі явища, як набряк, артеріальна гіпертензія та серцева недостатність. Клінічні випробування та епідеміологічні дані свідчать, що застосування деяких НПЗЗ (особливо у високих дозах і при довготривалому лікуванні) можуть асоціюються з дещо підвищеним ризиком артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад інфаркту міокарда або інсульту). Недостатньо даних, щоб виключити такий ризик у разі застосування льодяників з флурбіпрофеном по 8,75 мг.

Нижчезазначені побічні реакції спостерігалися при короткотривалому застосуванні флурбіпрофену у безрецептурних дозах.

(Дуже часто: ≥1/10; часто: від ≥1/100 до <1/10; нечасто: від ≥1/1000 до <1/100; рідко: від ≥1/10000 до <1/1000; дуже рідко: <1/10000, частота невідома: неможливо оцінити частоту за наявними даними).

З боку системи крові та лімфатичної системи: невідомо: анемія, тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: рідко: анафілактичні реакції.

Порушення психіки:нечасто: безсоння.

З боку серцево-судинної і цереброваскулярної системи: невідомо: набряки, артеріальна гіпертензія та серцева недостатність.

З боку нервової системи: часто: запаморочення, головний біль, парестезія; нечасто: сонливість.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: часто: подразнення в горлі; нечасто: загострення бронхіальної астми та бронхоспазм, задишка, свистяче дихання, пухирі в ротоглотці, фарингальна гіпестезія.

З боку шлунково-кишкового тракту: часто: діарея, виразки у ротовій порожнині, нудота, біль у ротовій порожнині, парестезії порожнини рота, біль у ротоглотці, дискомфорт порожнини рота (відчуття тепла, печіння або поколювання в роті); нечасто: здуття живота, біль у животі, запор, сухість у роті, диспепсія, метеоризм, глосодинія, дисгевзія, дизестезія порожнини рота, блювання.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: невідомо: гепатит.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: нечасто: різні шкірні висипи, свербіж; невідомо: тяжкі форми шкірних реакцій, таких як реакції бульозного типу, в тому числі синдром Стівенса — Джонсона та токсичний епідермальний некролiз.

Загальні порушення стану і місцеві реакції: нечасто: пірексія, біль.

У разі появи небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ° С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 8 льодяників у блістері, по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Тейн Роуд, Ноттінгем, Ноттінгемшир, NG90 2DB, Велика Британія.

Аптека 67 - Віталюкс

Київ, вул. Велика Васильківська, 72 (ТЦ "Олімпійський"), НУЛЬОВИЙ ПОВЕРХ
10:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 72 - Віталюкс

Київ, вул. Бальзака, 2
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 1 - Аптекар

Київ, вул. Радунська, 5А
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 64 - Віталюкс

Київ, вул. Ахматової Анни, 9/18
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 81 - Віталюкс

Київ, пр-т Голосіївський, 15
05:00 - 23:00
Упаковка

Аптека 102 - Віталюкс

Київ, Кловський спуск, 14/24
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 5 - Аптекар

Київ, вул. Радунська, 13-А
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 8 - Аптекар

Київ, вул. Шолом-Алейхема, 4
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 122 - Аптекарь

Київ, вул. Щусєва 27/4
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 14 - Аптекар

Київ, вул. Гната Юри, 7
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 124 - Аптекарь

Київ, вул. Саксаганського, 42
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 127 - Аптекар

Київ, вул. Жилянська, 69/71
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 86 - Віталюкс

Київ, вул. Воскресенська, 12В
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 87 - Віталюкс

Київ, вул. Ревуцького, 9
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 60 - Віталюкс

Київ, вул. Харченка 31
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 89 - Віталюкс

Київ, вул. Тимошенко 18
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 12 - Аптекар

Київ, вул. Академіка Білецького, 1/3
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека №120- Аптекарь

Київ, вул.Гната Юри
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 65 - Віталюкс

Київ, Столичне шосе, 103, ТЦ Атмосфера
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 76 - Віталюкс

Київ, вул. Миколайчука, 7А
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 83 - Віталюкс

Київ, вул. Павлівськая, 17
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 21 - Аптекар

Київ, вул. Антоновича, 170/172
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 123 - Аптекарь

Київ, вул.Велика Васильківська, 47
08:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 38 - Аптекар

Київ, вул. Лариси Руденко, 11Б
08:00 - 22:00
Упаковка

Аптека 97 - Аптекар

Київ, вул. Драгоманова, 38А
08:00 - 22:00
Упаковка

Аптека 96 - Аптекар

Київ, вул. Преображенська, 8Б
09:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 98 - Аптекар

Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 40
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 104 - Аптекарь

Київ, вул. Яблунева, 13А
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 53 - Аптекар

Київ, проспект С. Бандери, 26В
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека №А099 Київська обл., м.Київ, вул.Петра Вершигори, 1

Киев, 1
Упаковка

Аптека 71 - Віталюкс

Київ, вул. Ломоносова 58А
05:00 - 23:00
Упаковка

Аптека 66 - Віталюкс

Київ, вул. Дяченка, 13
09:00 - 20:00
Упаковка

Аптека 68 - Віталюкс

Київ, вул. Якуба Коласа, 15
08:00 - 22:00
Упаковка

Аптека 80 - Віталюкс

Київ, вул. Велика Окружна, 4
09:00 - 21:00
Упаковка
Думка експерта
[
 {
  "eo_id": "2630100795084768558",
  "e_id": "2519732457662580440",
  "eo_text_ua": "
Стрепсилс Інтенсив мед + лим. п. №16
Стрепсилс інтенсив - препарат для лікування патологій ротоглотки. Він має натуральний склад, до який входять речовини з доведеною терапевтичною активністю - мед і сік лимону. У рецептуру ліків також включена основна діюча речовина - флурбипрофен. Це НПЗЗ, похідна ібупрофену.
Флурбіпрофен по ефективності перевершує ібупрофен і проявляє аналогічні властивості - протизапальні та аналгетичні. Його дія добре вивчена, тому з'єднання широко застосовується в лікуванні запалення і болю при різних патологіях суглобів, після оперативних втручань.
Фармацевтична форма препарату забезпечує ефективну доставку флурбіпрофену в осередок патології. Льодяник при розсмоктуванні повільно розчиняється, що забезпечує поступове вивільнення активної речовини.
Це допомагає швидко купірувати симптоми захворювання, пролонгувати терапевтичний ефект, уникнути побічних реакцій через практично повну відсутність системної дії. Крім того, при розсмоктуванні ліки змішуються зі слиною, що знижує ризик розвитку побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту.
Крім протизапального і анальгезуючого ефекту Стрепсилс Інтенсив надає обволікаючу, заспокійливу, знеболювальну, пом'якшувальну дію на слизову оболонку рота і глотки за рахунок введення меду до складу льодяників.
Дія починається вже з перших хвилин розсмоктування. Стрепсилс інтенсив - ефективний і безпечний засіб, який фахівці рекомендують при запальних захворюваннях ротоглотки. Його призначають у складі комплексної терапії у дітей старше 12 років.
Вже після першого застосування Стрепсілс® Інтенсив зазначається:

 • зниження больових відчуттів;
 • зникнення почервоніння (через 15 хвилин);
 • спадання набряклості;
 • полегшення акту ковтання;
 • зникнення першіння, відчуття «дряпання».

Причому знеболююча дія триває більше 3 годин.
", "eo_text_ru": "
Стрепсилс Интенсив мед + лим. п. №16
Стрепсилс Интенсив – препарат для лечения патологий ротоглотки. Он имеет натуральный состав, в который входят вещества с доказанной терапевтической активностью – мед и сок лимона. В рецептуру лекарства также включено основное действующее вещество – флурбипрофен. Это НПВС, производное ибупрофена.
Флурбипрофен по эффективности превосходит ибупрофен и проявляет аналогичные свойства – противовоспалительные и анальгезирующие. Его действие хорошо изучено, поэтому соединение широко применяется в лечении воспаления и боли при различных патологиях суставов, после оперативных вмешательств.
Фармацевтическая форма препарата обеспечивает эффективную доставку флурбипрофена в очаг патологии. Леденец при рассасывании медленно растворяется, что обеспечивает постепенное высвобождение активного вещества.
Это помогает быстро купировать симптомы заболевания, пролонгировать терапевтический эффект, избежать побочных реакций из-за практически полного отсутствия системного действия. Кроме того, при рассасывании лекарство смешивается со слюной, что снижает риск развития побочных эффектов со стороны ЖКТ.
Помимо противовоспалительного и анальгезирующего эффекта Стрепсилс Интенсив оказывает обволакивающее, успокаивающее, обезболивающее, смягчающее действие на слизистую рта и глотки за счет введения меда в состав леденцов.
Действие начинается уже с первых минут рассасывания. Стрепсилс Интенсив – эффективное и безопасное средство, которое специалисты рекомендуют при воспалительных заболеваниях ротоглотки. Его назначают в составе комплексной терапии у детей старше 12 лет.
Уже после первого применения Стрепсилс® Интенсив отмечается:

 • снижение болевых ощущений;
 • исчезновение покраснения (через 15 минут);
 • спадание отечности;
 • облегчение акта глотания;
 • исчезновение першения, чувства «царапания».

Причем обезболивающее действие длится более 3 часов.

", "files": null, "cdate": "2021-07-31 20:32:57.829", "uid": "2466209934727972021", "editor_id": null, "editor_date": null, "id": "2630100795084768558", "filelist": null } ]
Лобанов Андрій Ігорович
Провізор
"
Стрепсилс Интенсив мед + лим. п. №16
Стрепсилс Интенсив – препарат для лечения патологий ротоглотки. Он имеет натуральный состав, в который входят вещества с доказанной терапевтической активностью – мед и сок лимона. В рецептуру лекарства также включено основное действующее вещество – флурбипрофен. Это НПВС, производное ибупрофена.
Флурбипрофен по эффективности превосходит ибупрофен и проявляет аналогичные свойства – противовоспалительные и анальгезирующие. Его действие хорошо изучено, поэтому соединение широко применяется в лечении воспаления и боли при различных патологиях суставов, после оперативных вмешательств.
Фармацевтическая форма препарата обеспечивает эффективную доставку флурбипрофена в очаг патологии. Леденец при рассасывании медленно растворяется, что обеспечивает постепенное высвобождение активного вещества.
Это помогает быстро купировать симптомы заболевания, пролонгировать терапевтический эффект, избежать побочных реакций из-за практически полного отсутствия системного действия. Кроме того, при рассасывании лекарство смешивается со слюной, что снижает риск развития побочных эффектов со стороны ЖКТ.
Помимо противовоспалительного и анальгезирующего эффекта Стрепсилс Интенсив оказывает обволакивающее, успокаивающее, обезболивающее, смягчающее действие на слизистую рта и глотки за счет введения меда в состав леденцов.
Действие начинается уже с первых минут рассасывания. Стрепсилс Интенсив – эффективное и безопасное средство, которое специалисты рекомендуют при воспалительных заболеваниях ротоглотки. Его назначают в составе комплексной терапии у детей старше 12 лет.
Уже после первого применения Стрепсилс® Интенсив отмечается:

 • снижение болевых ощущений;
 • исчезновение покраснения (через 15 минут);
 • спадание отечности;
 • облегчение акта глотания;
 • исчезновение першения, чувства «царапания».

Причем обезболивающее действие длится более 3 часов.

"
"
Стрепсилс Інтенсив мед + лим. п. №16
Стрепсилс інтенсив - препарат для лікування патологій ротоглотки. Він має натуральний склад, до який входять речовини з доведеною терапевтичною активністю - мед і сік лимону. У рецептуру ліків також включена основна діюча речовина - флурбипрофен. Це НПЗЗ, похідна ібупрофену.
Флурбіпрофен по ефективності перевершує ібупрофен і проявляє аналогічні властивості - протизапальні та аналгетичні. Його дія добре вивчена, тому з'єднання широко застосовується в лікуванні запалення і болю при різних патологіях суглобів, після оперативних втручань.
Фармацевтична форма препарату забезпечує ефективну доставку флурбіпрофену в осередок патології. Льодяник при розсмоктуванні повільно розчиняється, що забезпечує поступове вивільнення активної речовини.
Це допомагає швидко купірувати симптоми захворювання, пролонгувати терапевтичний ефект, уникнути побічних реакцій через практично повну відсутність системної дії. Крім того, при розсмоктуванні ліки змішуються зі слиною, що знижує ризик розвитку побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту.
Крім протизапального і анальгезуючого ефекту Стрепсилс Інтенсив надає обволікаючу, заспокійливу, знеболювальну, пом'якшувальну дію на слизову оболонку рота і глотки за рахунок введення меду до складу льодяників.
Дія починається вже з перших хвилин розсмоктування. Стрепсилс інтенсив - ефективний і безпечний засіб, який фахівці рекомендують при запальних захворюваннях ротоглотки. Його призначають у складі комплексної терапії у дітей старше 12 років.
Вже після першого застосування Стрепсілс® Інтенсив зазначається:

 • зниження больових відчуттів;
 • зникнення почервоніння (через 15 хвилин);
 • спадання набряклості;
 • полегшення акту ковтання;
 • зникнення першіння, відчуття «дряпання».

Причому знеболююча дія триває більше 3 годин.
"
Стрепсилс Інтенсив мед + лим. п. №16
Стрепсилс інтенсив - препарат для лікування патологій ротоглотки. Він має натуральний склад, до який входять речовини з доведеною терапевтичною активністю - мед і сік лимону. У рецептуру ліків також включена основна діюча речовина - флурбипрофен. Це НПЗЗ, похідна ібупрофену.
Флурбіпрофен по ефективності перевершує ібупрофен і проявляє аналогічні властивості - протизапальні та аналгетичні. Його дія добре вивчена, тому з'єднання широко застосовується в лікуванні запалення і болю при різних патологіях суглобів, після оперативних втручань.
Фармацевтична форма препарату забезпечує ефективну доставку флурбіпрофену в осередок патології. Льодяник при розсмоктуванні повільно розчиняється, що забезпечує поступове вивільнення активної речовини.
Це допомагає швидко купірувати симптоми захворювання, пролонгувати терапевтичний ефект, уникнути побічних реакцій через практично повну відсутність системної дії. Крім того, при розсмоктуванні ліки змішуються зі слиною, що знижує ризик розвитку побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту.
Крім протизапального і анальгезуючого ефекту Стрепсилс Інтенсив надає обволікаючу, заспокійливу, знеболювальну, пом'якшувальну дію на слизову оболонку рота і глотки за рахунок введення меду до складу льодяників.
Дія починається вже з перших хвилин розсмоктування. Стрепсилс інтенсив - ефективний і безпечний засіб, який фахівці рекомендують при запальних захворюваннях ротоглотки. Його призначають у складі комплексної терапії у дітей старше 12 років.
Вже після першого застосування Стрепсілс® Інтенсив зазначається:

 • зниження больових відчуттів;
 • зникнення почервоніння (через 15 хвилин);
 • спадання набряклості;
 • полегшення акту ковтання;
 • зникнення першіння, відчуття «дряпання».

Причому знеболююча дія триває більше 3 годин.