Товари мед. Призначення

Фільтри

Сортування по:
На жаль, товари даної категорії на даний момент відсутні

Вироби медичного призначення: санітарно-гігієнічні та доглядові товари

Вироби медичного призначення - це товари, призначені для санітарно-гігієнічних і медичних процедур, обстежень, а також профілактики і догляду за хворими в лікувальних установах і вдома. Це в основному одноразові (але не тільки) засоби і вироби з різних матеріалів (скло, гума, текстиль, поліуретан, латекс і т. д.), які зазвичай не потребують технічного сервісу при експлуатації або використанні.

Предмети медичного призначення необхідні для забезпечення повноцінної і комфортної життєдіяльності людини. Цей розділ каталогу мережі «Аптекар» представляє інтерес і для медпрацівників, і для пацієнтів, а також для будь-якої середньостатистичного людини: кожен в житті неодноразово вдається до використання тих чи інших товарів медичного призначення, або буває змушений придбати їх. Це такі вироби:

1. Засоби для перев'язки і надання першої допомоги при травмах, ранах, опіках, після хірургічного втручання і так далі: стерильні і звичайні лейкопластири, вата, марля, бинти, які забезпечують чистоту і захист при обробці шкірних покривів.

2. Вироби медичного призначення: спиртові серветки, спринцівки, беруші, акушерський одяг для партнерських пологів, кровоспинні джгути, скарифікатори (голочки для забору крові), зонди, катетери, канюлі до них, грілки, гірчичники, крапельниці (системи), рукавички, бахіли , гелі для узі, шапочки і маски для сну, медичні трубки, прокладки для пахв, затискачі, готові аптечки, хірургічні інструменти, шовний матеріал, шприци та голки.

3. До предметів медичного призначення відносяться товари для догляду за пацієнтами з обмеженнями руху і лежачими хворими: клейонки, пелюшки, труси-підгузники для дорослих, урологічні прокладки для жінок і вкладиші для чоловіків, ємності для збору сечі і калу, мочеприємники, тростини, милиці і накостильники, судна.

4. Ортопедичні товари медичного призначення: перегородки, вставки, устілки, фіксатори великого пальця стопи. Масажне профілактичне взуття і устілки з корицею для лазні та сауни, які забезпечують приємний відпочинок для втомлених ніг, масаж, аромат і профілактику грибка.

5. Різні тести - теж вироби медичного призначення, що дозволяють контролювати різні ситуації, наприклад, є тести для визначення наркотичних речовин в крові, для визначення овуляції і вагітності, для визначення стану навколоплідних вод при виношуванні дитини, ацетонтест, тест для визначення аденовірусної інфекції , грипу, ротавірусу, гепатиту, ВІЛ, бактерії хелікобактер-пілорі і т. д.

6. Медична техніка та прилади для різноманітних медичних процедур і маніпуляцій: інгалятори, масажні банки, кисневі маски, градусники для тіла, тонометри, стетоскопи, глюкометри, ланцети, а також супутні вироби для створення комфортних умов життя: термометри для води, повітря в приміщенні і на вулиці, гігрометри, природні фільтри для води.

7. До предметів медичного призначення відносяться також лубриканти і презервативи: гелі-змазки для активного сексуального життя, латексні засоби захисту від небажаної вагітності і захворювань, що передаються статевим шляхом, а також презервативи для вагінального ультразвукового дослідження (УЗД).

8. Медтекстиль: антибактеріальні шкарпетки, бандажі, компресійний трикотаж, коректори постави, корсети, наколінники, пояси для схуднення, фіксатори суглобів, фіксуючі пояси, шорти для схуднення, еластичні бинти та інші товари медичного призначення для краси і здоров'я.

І це ще не повний перелік: ці та багато інших засобів, і виробів для комплексного вирішення різних питань здоров'я, гігієни, догляду та санітарії ви можете вибрати в цьому розділі нашої мережі.


Як і де придбати товари медичного призначення

Виставивши фільтр на відповідну вартість товарів, вам буде легше визначитися з покупкою. А замовивши зворотний дзвінок, або зателефонувавши самостійно за номером 0800 211 941, ви отримаєте професійну консультацію від наших фармацевтів.

Тепер ви точно зможете знайти і забронювати потрібні вироби медичного призначення, щоб купити їх за адекватною ціною в зручній для вас філії мережі «Аптекар»! Це десятки установ в Києві та Київській області, а також в Черкасах, Хмельницькому, Полтаві та інших містах України. Ознайомитися з повним списком аптек і їх адрес можна, натиснувши на відповідні написи в лівому верхньому куті сайту.

Через інтернет магазин-аптека пропонує широкий вибір предметів санітарного та медичного призначення, витратних і (або) допоміжних виробів, засобів і приладів, призначених для діагностики і лікування, реабілітації та профілактики захворювань. Це тільки якісні вироби, рекомендовані Міністерством охорони здоров'я, від кращих виробників країн СНД, Європи та Америки.