Вітаміни для сечостатевої системи
Фільтри
Вітаміни для сечостатевої системи: механізм дії, різновиди
БАДи для сечостатевої системи необхідно застосовувати з метою нормалізації роботи нирок, профілактики захворювань, а також запальних уражень сечового міхура, урогенітальних інфекцій, гормональних збоїв. Вітаміни, що попереджають розвиток статевих і сечовивідних хвороб, дуже часто використовуються в медичній практиці. Вітамінно-мінеральні комплекси виготовляються на основі рослинних компонентів. Завдяки прийому цих засобів полегшується перебіг хронічних і гострих патологічних станів, зменшується запалення і біль.
Вітаміни для сечостатевої системи чоловіків: показання, види і властивості
Вітаміни для сечостатевої системи чоловіків застосовуються в урології, нефрології для лікування широкого спектру порушень. У складі біологічно активних добавок знаходяться вітамінні сполуки і їх синтетичні аналоги. Залежно від конкретної проблеми для чоловіків підбираються специфічні препарати, які впливають на уражений орган і мають певні лікувальні властивості.
Показання до застосування
Дієтичні харчові добавки застосовуються в комплексній терапії розладів передміхурової залози:
- доброякісних і злоякісних пухлин простати (аденоми, раку);
- простатиту;
- гіперплазії простати.
Перераховані патології у чоловічої статі зустрічаються досить часто і характеризуються типовими проявами:
- частими позивами і болем при сечовипусканні;
- неприємними відчуттями в області анального отвору і статевого члена;
- імпотенцією або раннім сім'явипорскуванням, а також іншими розладами сексуальної сфери.
Лікування пацієнта підбирається відповідно до віку і ваги проявів, воно обов'язково включає медикаменти, що впливають на секреторний тракт.
Крім того, БАДи для сечостатевої системи призначаються лікарями при запальних захворюваннях сечового міхура і сечоводів. Ці стани супроводжуються порушеннями відтоку сечі, ушкодженнями слизової. Застосування загоючих ліків з діуретичними і протизапальними діями показане при наступних станах:
- уретриті - запаленні сечоводу;
- тканинних змінах уротелію, що протікають з сильним запаленням - Тригон;
- дивертикуліті;
- звуженні сечоводів в результаті новоутворень, інфекцій або травм;
- гідроуретері - патології, при якій спостерігається скупчення великої кількості сечі в порожнині сечоводу;
- періуретриті - ураженні сполучної тканини каналу уретри.
Вітаміни для сечостатевої системи також потрібні після оперативних втручань в будь-які органи сечовиділення. Вони допомагають відновити нормальні функції, уникнути ускладнень і підтримувати самопочуття хворого на стабільно високому рівні.
Форми випуску вітамінів, БАДів
Випускаються різні вітаміни для сечостатевої системи чоловіків. Вони відрізняються складом, формами випуску, концентрацією. В основному всі вони зроблені з рослинних компонентів, вітамінних речовин. Розрізняють декілька форм випуску корисних для нирок і сечовивідних шляхів добавок:
- Чай на основі листя, насіння і квіток трав. Фіточаї володіють м'якою сечогінною і заспокійливою дією, знімають спазми (Брусниці листя, Череда трава).
- Таблетовані - містять екстракти рослин. Механізм дії полягає в нормалізації екскреторної здатності ниркових канальців, відновленні пошкодженої слизової (Уроксін, Уростон).
- Капсули - найбільш поширений вид БАДів. Вони виробляються з натуральних компонентів, які покращують стан видільних функцій і знижують запалення (Уріклар, Формен Комбі).
- Сиропи для прийому всередину - найчастіше комбінують в складі кілька активних речовин, в зв'язку з чим і збільшується ефективність їх застосування (Нефролес).
Різноманітність лікарських форм, складів і тривалості терапії дозволяє кожному чоловікові підібрати найбільш підходящий для себе варіант.
Вітаміни для сечостатевої системи жінок: показання, види і властивості
Вітаміни для сечостатевої системи жінок призначаються урологами, нефрологами і гінекологами для корекції порушень, пов'язаних з розладами нирок, запаленнями придатків яєчника і тканин сечовивідних шляхів. Спільними симптомами таких проблем є:
- сильні болі внизу живота;
- неприємні відчуття при сечовипусканні, прискорені, але безуспішні позиви;
- почуття дискомфорту і чужорідного тіла в уретрі;
- підйом температури тіла;
- виділення з піхви.
Часто патології проявляються після пологів, так як в цей час на органи малого тазу жінок виявляється дуже велике навантаження. Тому в післяпологовому періоді лікарі рекомендують застосовувати вітаміни і БАДи для сечовивідних органів.
У профілактичних і лікувальних цілях препарати для зміцнення сечовидільної системи рекомендується приймати при:
- новоутвореннях і кістах сечовивідного каналу (дивертикул, пухлини);
- випаданні слизової уретри;
- опущенні нирки;
- мимовільному і прискореному сечовипусканні;
- освіті свища в стінці сечового міхура або уретри;
- цистоцілі.
У жіночої статі часто зустрічаются інфекції зовнішніх статевих органів, викликані зараженням ззовні або інтенсивним розвитком нормальної мікрофлори піхви. Вони можуть поширюватися і на сечовивідні шляхи, проникаючи всередину сечовипускального такту. Для одужання активно застосовуються вітаміни для сечостатевої системи жінок в комплексі з антибіотиками.
Різновиди жіночих вітамінних комплексів
У терапії жінок призначаються різні форми вітамінів і біодобавок, що роблять позитивний вплив на органи сечостатевої системи:
- Ліки у формі таблеток - приймають для прискорення загоєння слизової оболонки при циститі, сечокам'яній хворобі (Стоунхілс, фемінність ОРО).
- Капсули - мають виражену протизапальну властивість, відрізняються вмістом різних екстрактів, м'яко відводять сечу, зменшують біль (Бурпія, СолУро Дуо).
- Порошок для приготування розчину для перорального вживання - застосовуються в профілактиці утворення каменів, бактеріального ураження слизових оболонок (Форінал, Ренімакс).
- Розчини для париетального, внутрішньопузирного введення (Інстілан) - містять речовини, що відновлюють пошкоджені тканини, запобігаючи їх подальше руйнування. Вводяться як екстрена допомога при важких циститах різного генезу - інтерстиціальному, геморагічному.
При лікуванні нефротичних відхилень БАДи зі спазмолітичними властивостями застосовуються для зниження вираженості неприємної симптоматики. Вони необхідні для купірування больового синдрому при запальних процесах строми і канальців нирки, в терапії ниркової недостатності різного генезу спільно з іншими лікарськими препаратами, а також для зміцнення кровоносних судин у випадках стоншування ниркових клубочків (гломерулонефрит).
Де купити вітаміни і БАДи для сечостатевої системи?
Будь-які вітаміни для сечостатевої системи можна придбати на сайті інтернет-магазину «Аптекар». У каталозі представлений широкий вибір таблеток, капсул, пакетованих і розсипних фіточаїв та інших лікарських форм. Кожен покупець зможе підібрати для себе потрібний препарат з оптимальним складом і концентрацією діючих компонентів. Якщо виникнуть питання при підборі ліків, допомогу нададуть професійні онлайн-консультанти.
В каталозі є БАДи від кращих світових виробників:
- Фітолізин нефрокапс (Гербаполь);
- Сальвірен (Лабораторіос Ліконса С. А.);
- Пролив Супер (Боробудур);
- Урофіла (морив Херб);
- Цісторенал (Юніверс Фарм).
Всі товари в інтернет-магазині «Аптекар» мають сертифікати якості міжнародного зразка. Вони рекомендовані провідними медичними фахівцями і мають багато позитивних відгуків від пацієнтів.
Думка експерта про вітаміни для сечостатевої системи
Показання до прийому БАД при захворюваннях нирок та сечостатевої системи
- цистит;
- пієлонефрит;
- нефрит;
- гломерулонефрит;
- сечокам'яну хворобу;
- гідронефрози;
- нефроптози;
- уретрит і т.д.
Які вітаміни потрібні ниркам
- Натрій. Цей іон відповідає за забезпечення нормального водного балансу в клітинах та за їх межами. Нестача речовини у крові провокує гіперсекрецію реніну – ниркового гормону.
- Калій. Нестача елемента провокує порушення фільтраційної функції нирок з подальшим розвитком нефрогенного діабету.
- Магній. Нестача елемента підвищує ризик розвитку хронічної ниркової недостатності.
- Кальцій. Як і раніше описані речовини, це ще один регулятор функції сечостатевої системи. Однак, якщо у вищезгаданих випадках порушення з боку парного органу пов'язані з нестачею мінералів, то тут небезпечна гіперкальціємія – його надлишок. Тому приймати комплекси на основі речовини без узгодження з лікарем не слід.
- Кальциферол. Його нестача може спровокувати альбумінурію, а дефіцит призводить до гострої фази ниркової недостатності.
- Піридоксин. Бере участь у метаболізмі глюкози та жирів, регулює експресію генів. Вважається, що вітамін В6 здатний запобігати розвитку нирковокам'яної хвороби.
Вітаміни для сечостатевої системи в інтернет-магазині «Аптекар»
- Солоро Дуо. Біологічна добавка, що випускається у формі капсул перорального прийому. До складу засобу входить сухий екстракт журавлини та Д-маннозу. Приймати Соло Уро Дуо рекомендується за будь-яких хронічних або гострих інфекційно-запальних патологій сечовидільної системи.
- Нокамен – ліки, що мають повністю натуральний склад. У ньому містяться витяжки з цілющих трав, а також сода та інші природні компоненти. Таблетки підходять для жінок та чоловіків.
- Діурол. Капсульований фітопрепарат, що складається з екстракту цілісних журавлинних ягід та витяжки гібіскусу. Кожна капсула є джерелом цінних вітамінів, необхідних здорового функціонування сечовидільної системи. Чому Діурол допомагає? З його допомогою можна швидко позбутися циститу та інших патологій нирок, сечового міхура та сечовивідних шляхів.
- VITA Цистум;
- Трава причепи;
- Фіточай нирковий;
- Фіточай сечогінний;
- Мучниці листя;
- Лібера;
- Флавія;
- Нефрокеа;
- Нефролес;
- Феміност Уро.