Дитячі аксесуари

Фільтри

Сортування по:

Дитячі аксесуари

Аксесуари для дітей полегшують батькам догляд за малюком, створюють йому комфортні умови, що забезпечують задоволення природних потреб, повноцінний розвиток та нормальну життєдіяльність.


Призначення виробів

Функції дитячих аксесуарів полягають у наступному:


 • правильна організація простору для сну та ігор, забезпечення безпеки;
 • застосування їх при купанні, годівлі, укладанні дитини спати;
 • забезпечення догляду за дитячою шкірою, нігтями та волоссям.


Використання дитячих аксесуарів сприяє фізичному та інтелектуальному розвитку дітей, дає можливість пізнати навколишній світ. У той же час різні пристосування для дітей дозволяють молодим мамам знайти час і на себе, і на інших членів сім'ї.Товари для купання

Аксесуари для купання перетворюють цю важливу для дотримання гігієни процедуру на захоплюючий і веселий процес. Яскраві та красиві пристосування зацікавлять малюка, подарують йому гарний настрій, при цьому батьки без зусиль зможуть викупати малюка.


Термометри, призначені для вимірювання температури води в дитячій ванні, випускаються у вигляді іграшок, які можна використовувати під час купання. Прилади відповідають стандартам якості та безпеки:


 • мають водонепроникний корпус;
 • не містять токсичні речовини (ртуть та бісфенол);
 • чіткість шкали вимірів дозволяє бачити необхідний рівень води.


Інші аксесуари (мочалки, надувні кола та нарукавники, рушники та гумові килимки) виготовлені з якісних гіпоалергенних матеріалів. Завдяки своїм яскравим кольорам, незвичайному дизайну ці товари принесуть задоволення малюкові і не дадуть купанню перетворитися на тяжку рутину.Аксесуари для годування дітей

У набір обов'язкових покупок, який кожна мама готує до народження свого малюка, входять соски та пустушки. Їхня необхідність пов'язана з смоктальним рефлексом. Нагадуючи малюкові про мамині груди, вони допомагають йому заспокоїтися і швидко заснути. При покупці цих аксесуарів батьки повинні звернути увагу на такі характеристики:


 1. Гіпоалергенність. Неякісні матеріали, що застосовуються деякими несумлінними виробниками, можуть викликати алергію та завдати шкоди здоров'ю малюка через те, що дитячий організм ще не зміцнів, а деякі органи та системи ще не повністю сформувалися.
 2. Надійність. Ідеальний варіант виробу - цілісний гіпоалергенний продукт, чиї розбірні деталі не здатні проникнути в травний тракт, а матеріал не провокує алергічні реакції.
 3. Максимальний комфорт під час експлуатації. Форма сучасних сосок і пустушок не порушує процес дихання та ковтання.
 4. Невелика вага. Малюк легко утримує легкий предмет у роті і не нервує під час годування.
 5. Дизайн, який може зацікавити дитину. Яскраві пустушки та соски розглядаються як елемент розвитку.
 6. Тип виробу. Вибираючи між класичними та ортодонтичними виробами, необхідно віддавати перевагу останнім. Такі соски та пустушки дублюють форму материнського соска, не заважають формуватися прикусу, стимулюють розвиток лицьової та щелепної мускулатури.


Безпечні іграшки для немовлят

Іграшки забезпечують дитині позитивні емоції, допомагають пізнавати світ та гармонійно розвиватися. Вони повинні бути виготовлені виключно з безпечних та якісних матеріалів. На які товари батькам варто звернути увагу? Найкраще придбати:


 • яскраві барвисті брязкальця;
 • різноманітні музичні каруселі на ліжечко, що забезпечують спокійне засинання й розвиток крихти;
 • підвісні іграшки;
 • прорізувачі, що допомагають впоратися з проблемами, пов'язаними з прорізуванням зубів;
 • розтяжки та підвіски для захоплюючих прогулянок;
 • ігрові килимки;
 • м'які іграшки, що не містять дрібних елементів, які дитина може проковтнути або засунути в носик;
 • іграшки у розвиток когнітивних функцій (м'ячики, кубики, пірамідки);
 • каталки, стрибунки, що забезпечують безпеку малюка та допомагають йому робити перші кроки.


Товари для догляду за дітьми

Ця категорія дитячих аксесуарів необхідна для виконання щоденних процедур, контролю здоров'я малюка та його лікування. Асортимент товарів для догляду представлений такими позиціями:


 1. Креми та присипки для дітей, які застосовуються для дбайливого догляду та зволоження шкіри. Сюди входять захисні засоби, які опікуються шкірою дитини під час прогулянок у холодну пору року, а також захищають дітей від укусів комах.
 2. Різні лосьйони, молочко та олії, які пом'якшують дитячу шкіру, усувають подразнення, свербіж та інші неприємні прояви, у тому числі пов'язані з алергією.
 3. Ватні диски, паперові рушники та серветки з м'якого гіпоалергенного матеріалу.
 4. Манікюрний набір, створений спеціально для дитячих пальчиків.


Контролювати самопочуття малюка допоможе назальний аспіратор, термометр для вимірювання температури тіла, дитячі ваги.