Про компанію

Аптечна мережа «Аптекар» працює на ринку фармацевтичних послуг з 2006 року, представлена ​​аптечними супермаркетами і класичними аптеками в різних регіонах України.

«Аптекар» пропонує широкий асортимент гарантовано якісних лікарських препаратів і засобів гігієни, лікувальної косметики, дитячого харчування, медичної техніки, і т. Д.

Ми ретельно стежимо за асортиментом товарів, пропонуючи покупцям якісні препарати за доступними цінами, робимо упор на кваліфікованих фахівців та професійні консультації. Кожен наш співробітник є досвідченим працівником, який регулярно підвищує кваліфікацію у навчальному центрі компанії.

Ми звертаємо увагу на потреби наших клієнтів. Основний критерій у виборі певного препарату - це заповнена група в різних цінових категоріях.

На полицях наших аптек дуже широко представлені і вітчизняні препарати, які не поступаються за якістю зарубіжним аналогам і користуються довірою у споживачів. При цьому ми намагаємося запропонувати не тільки ліки, а й товари для краси і здорового способу життя.

Асортимент нараховує до 10 000 найменувань, але якщо Ви не знайшли будь-якої препарат, Ви можете скористатися послугою Замовлення ліки і препарат доставлять в найкоротший термін будь-яким зручним для Вас способом.

 

!! Ціна в аптеці відрізняється від ціни на сайті. Кількість товарів на сайті обмежена. !!