Парацетамол Солютаб табл. Шип. 500 мг №12 Здоров'я ФК ТОВ

0  відгуків
Код товару: V92688
0  відгуків

Парацетамол Солютаб табл. Шип. 500 мг №12 Здоров'я ФК ТОВ

Код товару:
V92688
Виробник:

<div style="text-align: justify; "><span style="font-size: 24px;"><b>Інструкція</b></span></div><div style="text-align: justify;"><span style="font-size: 24px;"><b>по застосуванню</b></span></div><div style="text-align: justify;"><span style="font-size: 24px;"><b>Парацетамол Солютаб</b></span></div><div style="text-align: justify;"><b><br></b></div><div style="text-align: justify;"><span style="font-size: 24px;"><b>Склад</b></span></div><div style="text-align: justify;"><i>речовина, що діє</i>: парацетамол;</div><div style="text-align: justify;">1 таблетка містить парацетамолу 500 мг;</div><div style="text-align: justify;"><i>допоміжні речовини:</i> натрію гідрокарбонат, натрію карбонат, лимонна кислота, сорбіт (Е420), сахарин натрію, повідон, натрію лаурилсульфат, диметикон.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b><span style="font-size: 24px;">Лікарська форма</span></b></div><div style="text-align: justify;">Пігулки шипучі.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, круглої форми, плоскі, зі скошеними краями та насічкою з одного боку. При розчиненні у питній воді спостерігається виділення бульбашок газу.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b><span style="font-size: 24px;">Фармакотерапевтична група</span></b></div><div style="text-align: justify;">Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Код ATX N02B E01.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b>Фармакодинаміка</b></div><div style="text-align: justify;">Препарат містить парацетамол - анальгетик та антипіретик (знеболюючий та жарознижувальний засіб). Ефект заснований на придушенні синтезу простагландинів у центральній нервовій системі.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b>Фармакокінетика</b></div><div style="text-align: justify;">Парацетамол швидко та майже повністю абсорбується у шлунково-кишковому тракті та розподіляється у більшості тканин організму. Зв'язування парацетамолу з білками плазми є мінімальним при прийомі в терапевтичних дозах.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">В результаті клінічних досліджень було показано, що максимальна концентрація парацетамолу в плазмі крові при прийомі препарату досягається через 20 хвилин, що значно перевищує значення для звичайних таблеток, які містять парацетамол.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Парацетамол метаболізується у печінці та виводиться із сечею у вигляді продуктів перетворення. Період напіввиведення після внутрішнього прийому становить близько 2,3 години.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b><span style="font-size: 24px;">Показання</span></b></div><div style="text-align: justify;">Лікування больового синдрому та лихоманки, зокрема головного болю, включаючи мігрень та головний біль напруги, болі в спині, ревматичного болю, болі при остеоартриті, болі у м'язах, болі у горлі, періодичного болю у жінок, невралгії, зубного болю, болю після видалення зуба або стоматологічних процедур, лихоманки та болі після вакцинації, симптомів застуди та грипу, таких як лихоманка, ломота, біль.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b><span style="font-size: 24px;">Протипоказання</span></b></div><div style="text-align: justify;">Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жільбера, виражена анемія, лейкопенія. Вік до 6 років.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b><span style="font-size: 24px;">Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій</span></b></div><div style="text-align: justify;">Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні метоклопраміду та домперидону та зменшуватись при застосуванні холестираміну. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів із підвищенням ризику кровотечі може бути посилений при одночасному тривалому застосуванні парацетамолу. Періодичний прийом не має значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичну дію парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом збільшує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b><span style="font-size: 24px;">Особливості застосування</span></b></div><div style="text-align: justify;">Препарат містить парацетамол, тому не слід застосовувати препарат разом з іншими препаратами, що містять парацетамол і застосовуються, наприклад, для зниження температури, лікування болю, симптомів грипу та застуди або безсоння. Одночасне застосування з іншими препаратами, які містять парацетамол, може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до пересадки печінки або летального результату.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">При захворюваннях печінки або нирок перед застосуванням препарату слід порадитись із лікарем.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Слід враховувати, що у хворих з захворюваннями печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти. Пацієнтам, які приймають аналгетики щодня при артритах легкої форми, перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Зафіксовані випадки порушення функції печінки/печінкової недостатності у пацієнтів, які мали знижений рівень глутатіону, наприклад, при серйозному виснаженні організму, анорексії, низькому індексі маси тіла або хронічному алкоголізмі.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">У пацієнтів зі зниженням рівня глутатіону, наприклад, при тяжких інфекціях, таких як сепсис, під час прийому парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify; ">1 таблетка містить 427 мг натрію (854 мг натрію у двох таблетках), це слід враховувати пацієнтамнимся на дієті з контролем вмісту натрію. 1 таблетка містить 59,9 мг сорбіту (E 420). У разі, якщо у пацієнта встановлена ​​непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Зберігати препарат поза увагою дітей та у недоступному для дітей місці.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи роботі з механізмами</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Не впливає.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Застосування у період вагітності або годування груддю</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Парацетамол долає плацентарний бар'єр та проникає у грудне молоко.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Призначення препарату в період вагітності та годування груддю можливе у випадку, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода чи дитини. Дослідження на людях та тваринах не виявили будь-якого ризику для внутрішньоутробного розвитку плода, процесу вагітності та процесу грудного вигодовування. Велика кількість даних щодо вагітних не вказує ні на мальформативну, ні на фето/неонатальну токсичність. Епідеміологічні дослідження розвитку нервової системи у дітей, які піддавалися внутрішньоутробному впливу парацетамолу, не дають переконливих результатів. Якщо це клінічно необхідно, парацетамол можна використовувати під час вагітності, проте його слід застосовувати у низькій ефективній дозі протягом короткого часу та з найменшою можливою частотою.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Спосіб застосування та дози</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Препарат призначений для перорального прийому.</div><div style="text-align: justify; ">Не перевищувати рекомендовану дозу. Слід застосовувати найнижчу дозу препарату, необхідну для отримання лікувального ефекту.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Дорослим та дітям старше 12 років: 1-2 таблетки розчинити у півсклянки води, приймати кожні 4-6 годин у разі потреби. Інтервал між прийомами має становити щонайменше 4 годин. Максимальна добова доза – не більше 8 таблеток протягом 24 годин.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Інтервал між прийомами становить щонайменше 4 годин.</div><div style="text-align: justify; ">Не слід приймати більше 8 таблеток (4000 мг) протягом 24 годин.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Дітям (у віці 6-11 років): ½-1 таблетку розчинити у півсклянки води. Приймати кожні 4-6 годин у разі потреби.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Разова доза парацетамолу становить 10 – 15 мг/кг маси тіла, максимальна добова доза – 60 мг/кг маси тіла.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Максимальний термін застосування для дітей без консультації лікаря – 3 дні.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Не слід приймати більше 4 доз протягом 24 годин.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Інтервал між прийомами становить щонайменше 4 годин.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Діти</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Передозування</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до пересадки печінки або летального результату. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли понад 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробою або іншими лікарськими засобами, які індукують ферменти печінки; регулярний прийом надлишкових кількостей етанолу; ) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">При передозуванні потрібна швидка медична допомога. Лікування слід розпочати негайно. Потрібно доставити пацієнта до лікарні, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, втрата апетиту та біль у животі. Поразка печінки може проявитися через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний результат. Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може виявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією та розвинутись навіть за відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та гострий панкреатит, зазвичай супроводжувався порушеннями функції печінки та гепатотоксичністю.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз із боку центральної нервової системи можливе запаморочення, психомоторне збудження та порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова колька, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування або ризику ураження органів. Лікування активованим вугіллям слід розглянути, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята в межах 1 години. Концентрацію парацетамолу в плазмі слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування N-ацетилцистеїн може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після ін.ієма. Ефективність антидоту різко знижується після цього. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити N-ацетилцистеїн згідно з діючими рекомендаціями. За відсутності блювоти можна застосувати метіонін усередину як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Високі дози гідрокарбонату натрію можуть викликати шлунково-кишкові симптоми, такі як відрижка і нудота. Крім того, високі дози гідрокарбонату натрію можуть спричинити гіпернатріємію; тому вміст електролітів необхідно контролювати та здійснювати відповідну підтримку пацієнта.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Побічні реакції</span></b></div><div style="text-align: justify; ">З боку системи крові та лімфатичної системи: (рідкісні <1/10000) – тромбоцитопенія.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">З боку імунної системи: (рідкісні <1/10000) - анафілаксія, реакції гіперчутливості на шкірі, включаючи висипання на шкірі, ангіодему, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">З боку дихальної системи, грудної клітки та середостіння: (рідкісні <1/10000) – бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">З боку травної системи: (рідкісні <1/10000) – порушення функції печінки.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; ">Також після прийому препаратів, що містять парацетамол, можливі такі побічні реакції: свербіж шкіри, мультиформна ексудативна еритема, нудота, біль в епігастрії; гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми; агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія та метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці); гемолітична анемія, синці або кровотечі; підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Термін придатності</span></b></div><div style="text-align: justify; ">2 роки.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Умови зберігання</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С.</div><div style="text-align: justify; ">Зберігати у недоступному для дітей місці.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Упаковка</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Таблетки шипучі № 12 (2x6) у стрипі в коробці.</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Категорія відпустки</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Без рецепта</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Виробник</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров'я».</div><div style="text-align: justify; "><br></div><div style="text-align: justify; "><b><span style="font-size: 24px;">Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності</span></b></div><div style="text-align: justify; ">Українa, 61013, Харківська обл., Місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.</div>

Аптека 60 - Віталюкс

Київ, вул. Харченка 31
08:00 - 21:00
Упаковка

Аптека 39 - Аптекар

Київ, вул. Миколи Лаврухіна, 4
08:00 - 21:00
Упаковка
Сталася помилка зверніться до відділу підтримки.