Препарати в гінекології

Фільтри

Сортування по:

Гінекологічні препарати від мережі аптек - Аптекар

Гінекологічні патології в структурі загальної захворюваності в Україні займають 3 місце. Ігнорування адекватного лікування гінекологічних захворювань може призвести до тяжких ускладнень у вигляді онкологічних новоутворень і безпліддя. Запальні захворювання органів малого тазу лідирують і складають 55-70% в структурі гінекологічних патологій. А рівень доброякісних пухлин тіла матки за останні 5 років збільшився на 12%. Більшість хвороб статевої сфери істотно омолодилися і виявляються у дівчаток-підлітків, які проживають в екологічно неблагополучних регіонах країни.

Найпоширеніші патології репродуктивної сфери

Найчастіше зустрічаються такі захворювання, як:

● порушення менструального циклу;
● ерозія шийки матки;
● кіста яєчника;
● міома матки;
● запальні, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом.

Медикаментозне лікування ефективне на початковій стадії розвитку хвороби. Новоутворення, ерозії вимагають хірургічного втручання. Щоб не пропустити початок захворювання, необхідно знати перелік симптомів, при виявленні яких необхідно негайно відвідати гінеколога і почати лікування.

Симптоми гінекологічних порушень

Як правило, більшість жінок ігнорують такі прояви, як:

● свербіж і печіння в області зовнішніх репродуктивних органів;

● рясні виділення з неприємним запахом і незвичній консистенції;
● порушення регулярності місячного циклу.

Вони самостійно намагаються впоратися з проблемою, застосовуючи народні методи лікування або купуючи гінекологічні препарати за порадою подружок, тіток, знайомих. До лікаря звертаються лише тоді, коли симптоматика стає важче:
● кров'янисті виділення;
● порушення сечовипускання або занадто часті хворобливі позиви;
● біль в паху і внизу живота;
● підвищення температури.

Безліч хвороб репродуктивних органів взагалі протікають безсимптомно, тому необхідно регулярно відвідувати гінеколога. За статистикою, понад 80% гінекологічних патологій вперше виявляють під час медогляду.

Медикаментозне лікування

В аптеках Києва, та й в інших містах нашої країни, більшість гінекологічних ліків продається без рецепта. Тому жінки вважають за краще самостійно вибирати метод і засоби лікування. В результаті втрачається час, завдається шкода організму, і до лікаря пацієнтка звертається з 2-3 стадією патології.


Лікар підбирає препарати і стратегію терапії з урахуванням:
● репродуктивного віку жінки;
● тяжкості і причини патології;
● наявності супутніх хвороб.

Індивідуальний підбір ліків, дозування і тривалості курсу терапії дозволяє швидко і безпечно усунути порушення і уникнути оперативного втручання.

Де придбати?

Купити препарати в гінекології, що широко використовуються сьогодні можна не тільки в Києві, але і в аптеках інших великих міст країни. Завдяки послугам інтернет-магазинів фармакологічні засоби стали доступні в найвіддаленіших куточках України. Інтернет-магазин Аптекар пропонує покупцям найефективніші ліки в гінекології за доступною ціною.


На сайті є повна інформація про препарат, рекомендована терапевтична доза і тривалість лікування. Але, перед тим як купити препарат, необхідно проконсультуватися з фахівцем. На питання відповідатимуть консультанти, які цілодобово перебувають на сайті. Тут можна замовити препарати з каталогу або ліки, яких поки немає в наявності. В упаковці препарату є різна кількість таблеток, супозиторіїв, песаріїв в залежності від тривалості курсу терапії. Вибрати необхідне дозування допоможуть консультанти інтернет-аптеки.