Вітаміни і БАДи

Фільтри

Сортування по:

Що таке біологічно активні добавки і для чого вони потрібні?

БАДи - це композиції біологічно активних речовин, які фармацевтичні компанії виготовляють для прийому з їжею. Абревіатура розшифровується як «Біологічно активні добавки». Це лікувально-профілактичні препарати, дія яких заснована на властивостях натуральних продуктів і речовин, які були помічені як цілющі і використовувалися людством протягом багатьох століть.
БАД не є ліками і не можуть замінити здорову їжу, але цілком здатні доповнити її компонентами, необхідними для нормальної роботи організму.
Колись для людини було природним лікувати всі недуги за допомогою матінки-природи, і знаючі люди досягали успіху, займаючись лікуванням травами, корінням рослин, мінералами і т. д.
Зараз, використовуючи досвід стародавньої медицини, випускається безліч препаратів на основі натуральної сировини. Сучасна людина може купити вітаміни або концентровані корисні добавки до харчування, і поступово відкоригувати свій стан - без побічних ефектів, абсолютно природними засобами.
Думка офіційної медицини, факт визнання або невизнання медиками таких препаратів, не скасовує істини: БАДи працюють, може, і менше швидко, ніж інші групи ліків, але більш щадно для інших систем органів людини. Вони займають проміжну сходинку між продуктами харчування і лікарськими препаратами.
Їх дія - це оптимізація обміну речовин, поліпшення функціонального стану органів і систем, нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, підняття імунітету, очищення організму.
Необхідність в біологічно активних добавках виникає в зв'язку з нестачею потрібних речовин, які регулюють фізіологічні процеси організму людини. Вживання в їжу БАДів заповнює брак їх в організмі, що позитивно позначається на здоров'ї.

Умовна класифікація БАДів

Біо-добавки умовно поділяються на кілька категорій:
1. Нутріцевтики.
Вітаміни та мінерали. Найбільш затребувана група. Це хімічні елементи і органічні сполуки, які повинні регулярно надходити з їжею і питвом в організм. Як недолік, так і їх надлишок може викликати проблеми зі здоров'ям.
Амінокислоти і жирні кислоти. Деякі виробляються організмом (замінні), а деякі повинні надходити в організм з їжею (незамінні).
Вітаміни, мінерали та амінокислоти доповнюють правильний раціон харчування.
2. Парафармацевтики.
Засоби рослинного і тваринного походження у вигляді екстрактів і порошків, настоянок і відварів з рослин, водоростей, грибів і т. д. Їх функція - загальне оздоровлення і стимуляція роботи окремих органів і систем.
Ферменти, імуномодулятори, харчові волокна, а також спортивне харчування для отримання оптимальної маси і форми тіла, зменшення кількості жиру.
3. Пребіотики.
Ці препарати нормалізують склад і активність біофлори кишечника.

Купуйте БАДи та вітаміни через інтернет-сервіс «Аптекар»

Онлайн-сервіс мережі аптек України «Аптекар» пропонує придбати корисні біо-добавки від відомих виробників України і зарубіжжя, замовивши його тут за доступною ціною. Ознайомтеся з каталогом нашого інтернет-магазину, виберіть відповідний засіб за призначенням лікаря, забронюйте і заберіть його в найближчій до вас філії нашої мережі!
У нас ви купите вітаміни для краси волосся, шкіри, нігтів, БАДи для очищення організму, антиоксиданти, препарати для схуднення, для травлення і здоров'я інших систем органів. Наші консультанти допоможуть підібрати і купити корисні аптечні біо-активні добавки для здоров'я суглобів, печінки, судин, серця та інших органів.
Купуйте якісні вітаміни і БАДи для дітей, чоловіків і жінок в наших аптеках в Києві, Київській області та в інших містах України (список на сайті).