0 800 211 941
0 шт.
Вверх
Акции

Золота кулька Преміум капс. №60 Гуандунская АК

Производитель: Гуандунская АК
Код товара: V65541
Золота кулька Преміум капс. №60 фото 1, Aptekar.ua
 фото 1, Aptekar.ua

Золота кулька-Премиум капсули №60

 

Властивості

«Золотий шарик ПРЕМІУМ» це інноваційний продукт, який розроблений на основі новітніх досліджень проблем зайвої ваги і володіє комплексною дією. Прийом дієтичної добавки сприяє поступовому і здоровому схудненню.

  • Допомагає при спалюванні жиру
  • Сприяє зниженню апетиту
  • Покращує обмін речовин
  • Нормалізує рівень холестерину в крові

«Золотий шарик ПРЕМІУМ» створений з рослинних екстрактів, які виробляються у Франції. Наш продукт допомагає поступовому і м'якому схудненню, завдяки чому Ви будете худнути без шкоди для власного здоров'я і зможете зберегти досягнутий результат.


Діючі компоненти:

  • Svetol
  • Екстракт Худіі Гордон
  • Екстракт зеленого чаю
  • Екстракт Гарцинії Камбоджійської
  • Екстракт лопуха великого


Загальна характеристика

Екстракт Худіі Гордон міститься в серцевині південноафриканського кактуса Худія Гордон молекула Р57 має здатність знижувати апетит і достовірно зменшувати масу тіла за рахунок скорочення споживаних калорій. Вважається одним з найбільш безпечних і перспективних засобів для схуднення.

Екстракт зеленого чаю збільшує швидкість обмінних процесів в організмі, прискорює окислення жирів, збільшує споживання енергії. Знижує рівень холестерину, володіє жироспалюючим ефектом, регулює рівень глюкози. Основні властивості зеленого чаю пояснюються містяться в ньому катехинами, кофеїном, таніном і різноманітними поліфенолами.

Екстракт Гарцинії Камбоджійської гідроксіцитрусова кислота (НСА), що міститься в плодах Гарцинії Камбоджійської забезпечує в організмі людини потрійний біохімічний механізм фізіологічного зниження маси тіла: зменшує утворення в організмі жирних кислот і холестерину, підсилює окислювання присутнього в адипоцитах жиру і регулює апетит.

Екстракт лопуха великого сприяє очищенню крові і лімфатичної системи, виводить надлишкову рідину з організму. Збільшує швидкість обміну вуглеводів.


Спосіб застосування та дози

Ми рекомендуємо поєднувати прийом капсул «Золотий шарик ПРЕМІУМ» з фізичними вправами і дієтою. Дієтична добавка «Золотий шарик ПРЕМІУМ» містить екстракт Худіі Гордон, який допоможе легше дотримуватися дієти, а що міститься в ній SVETOL допоможе організму в боротьбі із зайвими кілограмами.

Курс прийому 1 місяць при бажанні курс можна повторити. Двічі в день по 1 капсулі вранці та ввечері. При необхідності можна збільшити дозування, приймаючи 2 капсули вранці і 1 після обіду.

Для профілактики набору ваги (відпустка, свята) по 1 капсулі вранці. Приймати при необхідності.

информация отсутствует
информация отсутствует
Рейтинг:
Похожие товары
-

Внимание!

В праздничные дни изменен график работы аптек, актуальные данные уточняйте в кол-центре:

0800 211 941